Jabra Freeway automobilový komunikátor, čierna

Cena:
99,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

POPIS PRODUKTU

Jabra Freeway je hlasový automobilový komunikátor, ktorý v sebe ukrýva tri kvalitné reproduktory a poskytuje tak vynikajúci zvuk. Zvuk možno pomocou FM vĺn posielať priamo do rádia. Komunikátor je vybavený tiež Bluetooth technológiou, vďaka ktorej je možné nielen využívať komunikátor ako handsfree, ale možno tiež pomocou neho prehrávať hudbu. Ďalšou prednosťou komunikátora je dokonalé odhlučnenie pri telefonovaní, druhá strana počúvať iba váš hlas, ostatné ruchy budú odfiltrované. Vydrž batérie na jedno nabitie sa pohybuje až 14 hodín pri aktívnom využívaní. V pohotovostnom režime dosahuje výdrž batérie až 40 dní.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Skvelý zvuk

Jabra Freeway je vybavená trojicou reproduktorov a technológiou Virtual Surround Sound, ktoré poskytnú veľmi kvalitný a dostatočne hlasný zvuk, ktorý vás príjemne poteší. Cez tento komunikátor je možné tiež počúvať hudbu z vášho mobilného telefónu. Telefón sa spáruje s komunikátorom prostredníctvom Bluetooth verzie 2.1.

FM vysielač

Ak by vám nevyhovovali integrované reproduktory, alebo len dávate prednosť audiosystému vo vašom aute, tak je tu možnosť vysielať signál z komunikátora prostredníctvom FM vĺn priamo do vášho rádia. Vy si tak budete môcť vychutnať svoju hudbu priamo vo vašich reproduktoroch v aute.

Perfektné odhlučnenie

Ďalšia vynikajúca vlastnosť Jabra Freeway je perfektné odfiltrovanie okolitých ruchov pri telefonovaní. Vďaka technológii Dual Mic bude potlačený aj šum. Ak budete telefonovať, tak druhá strana počuť iba váš hlas, ostatné ruchy, ako vibrácie, prechádzajúce autá, trúbenie a ďalšie zvuky budú eliminované.

Výdrž batérie

Integrovaná batéria poskytne dostatok energie pre až 14 hodinovú prevádzku pri aktívnom využívaní. V pohotovostnom režime dosahuje výdrž batérie až 40 dní.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

USB port: Áno
Typ handsfree: do auta

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra

Konektivita

USB port: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 120 mm
Výška: 19 mm
Hmotnosť: 115 g
Hĺbka: 99 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: 1x CLA

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Ďalšie parametre

Typ handsfree: do auta

Ostatné

Kód produktu: 100-46000000-60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore