Jabra Halo Free

Cena:
79,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Jabra Halo Free v čiernom farebnom prevedení sa stanú vaším partnerom či už na cestách alebo počas vybavovania pracovných telefonátov. Pýšia sa až tromi alternatívnymi spôsobmi nosenia – môžete využiť gélové nástavce, háčiky za ucho alebo ramienka EarWings – ktoré zabezpečia, že slúchadlá zostanú vždy na svojom mieste. Disponujú špičkovým integrovaným mikrofónom, ktorý je chránený proti hlučnosti vetra, takže vaše hovory budú vždy čisté a jasné. Tento model je odolný voči vode a prachu a nezáleží na tom, či príde dážď alebo krúpy. Zabudovaná batéria dokáže na jedno nabitie fungovať až 5 hodín.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Športové bezdrôtové slúchadlá JBL Reflect Contour 2 v čiernej farbe s charakteristickým JBL zvukom sú ako stvorené pre aktívnych jedincov. Pýšia sa ľahkou hliníkovou konštrukciou a háčikom pre zavesenie na ucho pre nerušené tréningy. Komfort zaistia aj tri veľkosti doplnkov Freebit. Disponujú integrovanou batériou a na jedno nabitie dokážu hrať nepretržite až 10 hodín. Súčasťou je aj 3-tlačidlový diaľkový ovládač a vstavaný mikrofón, vďaka čomu môžete jednoducho spravovať hudbu, telefónne hovory či hlasového asistenta. Reflexný kábel zabezpečí vašu viditeľnosť aj počas večerného behu. Neprekáža im ani pot či dážď, pýšia sa totiž odolnosťou voči vode triedy IPX5.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 10-22000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Konštrukčné prevedenie slúchadiel do uší s poistnou západkou

Vďaka priloženým gélovým nástavcom, háčikom za ucho a ramienkam EarWings sú k dispozícii tri alternatívne spôsoby nosenia. Či už vybavujete hovory alebo počúvate hudbu na cestách, model Halo Free sa vždy prispôsobí vašim potrebám, pretože zostane pohodlne na svojom mieste nech už ste kdekoľvek a robíte čokoľvek. 

Hovory si môžete vziať kdekoľvek so sebou

Byť efektívny nebolo nikdy tak jednoduché pre tých, ktorých životným štýlom je práca v teréne alebo cestovanie. Pokiaľ sa ocitnete v silnom vetre, ešte to neznamená, že nemôžete prijať hovor. Mikrofón modelu Jabra Halo Free je chránený proti hlučnosti vetra, takže váš hlas bude jasno počuť bez ohľadu na to, v akých podmienkach sa práve nachádzate. A čo je ešte lepšie, Jabra Halo Free sú odolné proti vode a prachu, preto už nezáleží na tom, či príde dážď, sneh alebo krúpy. 

Byť na vrchole svojho dňa

Jabra Halo Free umožňujú optimalizovať čas, takže už nemusíte neustále siahať po telefóne pokiaľ potrebujete volať alebo naplánovať schôdzku. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla môžete aktivovať Siri alebo Google Now a tým dať svojmu telefónu príkaz, ktorý potrebujete. (Užívateľom systému Android môže Jabra Halo Free čítať upozornenia v kalendári, e-maily, textové správy a správy zo sociálnych médií.)

Skvelý zvuk

Vychutnajte si skvelý zvuk tam, kam vás život zavedie. Jabra Halo Free sa vyznačuje 8mm reproduktormi, ktoré disponujú bohatými basmi a ostrými tónmi, ktoré prinášajú úžasný zvukový zážitok či už počas hovoru alebo počas počúvania hudby.  
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jabra
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: za krk

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: za krk

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 5 hod.

Ostatné

Kód produktu: 100-97900000-60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore