Jabra Speak 410

Cena:
79,90 €

Pôvodná cena 99,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Prenosný hlasový komunikátor Jabra Speak 410 poskytuje kvalitný zvuk a slúži pre konferenčné hovory či počúvanie hudby. Dizajn komunikátora podporuje rovnomerné šírenie zvuku do všetkých strán. Mikrofón, ktorý zachytáva audio z akéhokoľvek uhla. Technológia DSP (Digitálne spracovanie signálu) dodáva zvuk bez ozveny alebo skresleného zvuku a to aj pri maximálne hlasitosti. O konektivitu sa postará káblové pripojenie USB. Stačí ho len zapojiť do zariadenia, nie je potrebné inštalovať žiaden softvér. Vďaka kompaktnej veľkosti a malej hmotnosti ponúka skvelú mobilitu. Podporuje platformy hlasových služieb ako napríklad Skype for Business, Avaya, Cisco a ďalšie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 20 %
Popis produktu

Kvalitný zvuk pre komunikáciu a hudbu

Všestranný komunikátor ponúka vysokú kvalitu konferenčných hovorov. Dizajn reproduktora dovoľuje distribuovať zvuk priamo úmerne po celej miestnosti. Mikrofón prijíma zvuk z 360°. Túto vlastnosť využiteje, ak na mikrofón bude rozprávať viacero osôb z rôznych strán. 

Využitie

Mikrofón komunikátora Jabra Speak 410 je vhodný pre miestnosť až so 4 osobami. Ideálne sa hodí do zasadacích miestností alebo do hotelových izieb. Obsahuje certifikovanú podporu pre Skype for Business. Ak ho práve nepoužívate na prácu, môžete na ňom jednoducho prehrávať hudbu a tak poslúži ako bežný reproduktor. 

Konektivita

Komunikátor Jabra Speak 410 poskytuje jednoduché pripojenie k notebooku, telefónu, alebo tabletu skrze USB. Kábel stačí len zapojiť do zariadenia, žiadne dodatočné ovládače nie je potrebné inštalovať. Intuitívne ovládacie rozhranie zariadenia uľahčujú LED indikátory.

Mobilita

Vďaka ľahkému vyhotoveniu, komunikátor Jabra Speak 410 si so sebou môžete vziať kdekoľvek. Váži len 298 gramov. Ochranné cestovné puzdro vyrobené z neoprénu sa postará, aby sa mu nič nestalo počas prepravy. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Bezdrôtové: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka reproduktora: 120 mm
Výška reproduktora: 33 mm
Hmotnosť reproduktora: 0,18 Kg

Konektivita

Bezdrôtové: Nie
Vstupy a pripojenie: USB

Ostatné

Kód produktu: 100-43000000-40

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore