Zvážte aj tento produkt

Športové Bluetooth slúchadlá JBL Reflect Fit v červenom prevedení prinášajú charakteristický JBL zvuk, ktorý je plný skvelých tónov a dynamických bás. Frekvenčný rozsah slúchadiel tvorí 10 Hz – 22 kHz. Užijete si prirodzený a legendárny JBL zvuk. Prostredníctvom moderných technológií môžete napríklad monitorovať srdcovú frekvenciu. Ergonomicky tvarované slúchadlá sa vám dokonale prispôsobia. Sú vybavené batériou s výdržou až 10 hodín. Integrovaný mikrofón umožní prijať prichádzajúce hovory aj počas tréningu.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 10-22000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Bezdrôtový zvuk a hovory vynikajúcej kvality

Osloboďte svoj tréning od káblov no zostaňte však aj naďalej poháňaní bohatým a inšpirujúcim zvukom. S modelom Jabra Sport Pace si môžete užiť až 5 hodín hudby alebo hovorov s jednoduchým prepínaním z počúvania hudby na volanie. Jednoduché pripojenie k smartfónu Android alebo Apple iOS prináša bezdrôtovú voľnosť, ktorú hľadáte. 

Rýchle nabíjanie

Už nikdy nebudete musieť vynechať tréning alebo ranný beh z dôvodu nenabitých slúchadiel. Model Jabra Sport Pace má funkciu rýchleho nabíjania, ktoré umožní nabiť slúchadlá behom krátkej doby, napr. než sa pripravíte na tréning. Behom 15 minút získate výdrž batérie na 60 minút. 

Informácie o tempe podľa potreby

Jabra Sport Pace je viac než obyčajná hudobná motivácia – je to tréner. Integrovaná tréningová aplikácia Jabra Sport Life poskytuje motivačné tréningové rady a umožňuje tréning plánovať, monitorovať a hodnotiť. 

Dokonale a bezpečne sedia

Vďaka ergonomickému dizajnu má Jabra Sport Pace neuveriteľne ľahké a pohodlné slúchadlá, ktoré nevypadnú ani nepoškodia sluch. Vďaka trom sadám gélových nástavcov, ktoré zabezpečia komfortné zaistenie na svojom mieste počas tréningu, môžete ľahko dosiahnuť dokonalého usadenia výrobku. Vážia iba 16 gramov, takže vôbec neprekážajú. 

Odolnosť proti pôsobeniu potu

Slúchadlá Jabra Sport Pace sú s krytím IP54 odolné proti pôsobeniu potu, nárazom a poveternostným vplyvom, čo vám umožní pokojné sústredenie na tréning. Vďaka reflexnému káblu ste viditeľnejší aj pri nočnom behaní. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jabra
Frekvenčný rozsah (Hz): 100-10000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: za krk

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Hmotnosť: 22 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 100-10000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: za krk

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 5 hod.

Ostatné

Kód produktu: 100-97700001-60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore