Jabra Sport Pace žlté

Cena:
76,90 €

Pôvodná cena 99,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,54 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Štýlové športové bezdrôtové slúchadlá Jabra Sport Pace v žltej farbe sú skvelým partnerom tých jedincov, ktorí chcú mať svoju obľúbenú hudbu počas tréningu neustále pri sebe. Komfort pri tréningu zabezpečuje ich ľahkosť a pohodlnosť a vďaka trom sadám gélových nástavcov dosiahnete dokonalé usadenie v uchu. Zaujmú aj integrovanou tréningovou aplikáciou Jabra Sport Life, ktorá s ľahkosťou nahradí trénera – poskytuje rady, pomáha plánovať, monitorovať a hodnotiť. Disponujú funkciou rýchleho nabíjania a na jedno plné nabitie dokážu fungovať až 5 hodín. Pýšia sa odolnosťou voči potu či poveternostným vplyvom IP54 a prítomnosť reflexného kábla zabezpečí viditeľnosť pri nočnom behaní.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 23 %
  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Plantronics BackBeat Fit čierne Plantronics BackBeat Fit čierne

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!

5 (1)

Bezdrôtové slúchadlá PLANTRONIC Backbeat FIT v čiernej farbe s frekvenčným rozsahom 50 až 20 000 Hz využijte pri počúvani obľúbených piesní pri športe alebo na cestách. Podpora technológie Bluetooth 3.0. Kvalitný zvuk s funkciou Backbeat FIT. Mikrofón MEMS s DSP. Dĺžka nabitia slúchadiel sú 2 hodiny. Batéria vydrží v prevádzke 8 hodín, v pohotovostnom režime až 14 dní. Vďaka hmotnosti 29 g a odolnej konštrukcii voči vode a potu sú slúchadlá vhodné na šport. PLANTRONIC Backbeat FIT majte stále so sebou a užívajte si skvelý zvuk.

Základné parametre

  • Značka: Plantronics
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 50 - 20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Bezdrôtový zvuk a hovory vynikajúcej kvality

Osloboďte svoj tréning od káblov no zostaňte však aj naďalej poháňaní bohatým a inšpirujúcim zvukom. S modelom Jabra Sport Pace si môžete užiť až 5 hodín hudby alebo hovorov s jednoduchým prepínaním z počúvania hudby na volanie. Jednoduché pripojenie k smartfónu Android alebo Apple iOS prináša bezdrôtovú voľnosť, ktorú hľadáte. 

Rýchle nabíjanie

Už nikdy nebudete musieť vynechať tréning alebo ranný beh z dôvodu nenabitých slúchadiel. Model Jabra Sport Pace má funkciu rýchleho nabíjania, ktoré umožní nabiť slúchadlá behom krátkej doby, napr. než sa pripravíte na tréning. Behom 15 minút získate výdrž batérie na 60 minút. 

Informácie o tempe podľa potreby

Jabra Sport Pace je viac než obyčajná hudobná motivácia – je to tréner. Integrovaná tréningová aplikácia Jabra Sport Life poskytuje motivačné tréningové rady a umožňuje tréning plánovať, monitorovať a hodnotiť. 

Dokonale a bezpečne sedia

Vďaka ergonomickému dizajnu má Jabra Sport Pace neuveriteľne ľahké a pohodlné slúchadlá, ktoré nevypadnú ani nepoškodia sluch. Vďaka trom sadám gélových nástavcov, ktoré zabezpečia komfortné zaistenie na svojom mieste počas tréningu, môžete ľahko dosiahnuť dokonalého usadenia výrobku. Vážia iba 16 gramov, takže vôbec neprekážajú. 

Odolnosť proti pôsobeniu potu

Slúchadlá Jabra Sport Pace sú s krytím IP54 odolné proti pôsobeniu potu, nárazom a poveternostným vplyvom, čo vám umožní pokojné sústredenie na tréning. Vďaka reflexnému káblu ste viditeľnejší aj pri nočnom behaní. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jabra
Frekvenčný rozsah (Hz): 100-10000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: za krk

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IP 54

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: žltá
Hmotnosť: 22 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 100-10000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: za krk

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 5 hod.

Ostatné

Kód produktu: 100-97700000-60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore