Jabra Talk 35 Bluetooth handsfree, čierna

Cena:
59,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,18 €

POPIS PRODUKTU

Jabra Talk 35 kvalitné handsfree, ktoré uspokojí aj náročnejších užívateľov. Handsfree je vybavené dvojicou mikrofónov, ktoré zaistia potlačenie šumu. Samozrejmosťou je podpora HD voice, takže si budete užívať vždy kvalitný zvuk nielen vy, ale aj volaná strana. V balení sa nachádzajú rôzne veľkosti ušných nástavcov Ultimate Comfort Eargels, ktoré zaistí veľmi komfortné nosenie po celý deň. Prostredníctvom handsfree môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu alebo napríklad príkazy z navigácie. Integrovaná batéria poskytne dostatok energie až na 6 hodín telefonovania. V pohotovostnom režime dosahuje výdrž až 9 dní. Hendsfree možno spárovať až s 8 zariadeniami, ktoré zostanú v pamäti. Naraz možno spárovať s dvoma zariadeniami. Farba čierna.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Kvalitný zvuk a potlačenie šumu

Jabra Talk 35 je vybavené dvojicou mikrofónov, ktorý zaistí veľmi kvalitné potlačenie šumu. Telefonovanie tak bude vždy čisté a jasné vo vysokej kvalite. Prvotriedny zvuk si užije aj ten komu voláte. Funkcia HD voice zaisťuje širokopásmové spojenie hovorov, takže bude zvuk naozaj krásny a čistý. Zariadenie je možné pomocou Bluetooth spárovať naraz až s 2 zariadeniami. V pamäti je možné uchovať až 8 zariadení.

Komfortné nosenie

Pri vývoji tohto handsfree bolo myslené aj na pohodlie užívateľa pri nosení. V balení sa nachádzajú ergonomické špunty a ušné nástavce Ultimate Comfort Eargels, ktoré sú vyrobené z mäkkého a zároveň príjemného materiálu, ktorý zaistí pohodlné nosenie počas celého dňa. Hmotnosť zariadenia sa zastavila na 10 gramoch, takže vás nebude nijako obmedzovať napríklad pri práci.

Dlhá výdrž batérie

Jabra Talk 35 je vybavené batériou, ktorá poskytne dostatok energie až na 6 hodín telefonovania. Handsfree tak s vami zvládne držať krok aj počas veľmi náročného pracovného dňa. Výdrž v pohotovostnom režime dosahuje až 9 dní. Nabíjanie trvá okolo 2 hodín.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

USB port: Áno
Bezdrôtové: Áno
Typ handsfree: slúchadlá

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra

Konektivita

USB port: Áno
Bezdrôtové: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 24,8 mm
Výška: 48,4 mm
Hmotnosť: 10,1 g
Hĺbka: 19,6 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: gel. nástavec, návod

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Ďalšie parametre

Typ handsfree: slúchadlá

Ostatné

Kód produktu: 100-95500900-60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore