Jabra Talk 45 Bluetooth handsfree, čierna

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

USB port: Áno, Výdrž batérie: 6 hod., Bezdrôtové: Áno, Typ handsfree: slúchadlá Viac info


Cena 79,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Jabra Talk 45 v čiernom prevedení zaujme svojim moderným dizajnom a tiež ergonomickým prevedením. Handsfree je vybavené technológiou HD voice, ktorá v spolupráci s dvojicou mikrofónov zaistí perfektný zvuk ako pre vás, tak aj pre volanú stranu. Jasné a čisté telefonovanie si tak užijete aj v hlučnejším prostredí. Cez handsfree môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu a napríklad príkazy z navigácie. Široké možnosti a ďalšie funkcie možno nastaviť prostredníctvom aplikácie Jabra Assist. Integrovaná batéria poskytne dostatok energie pre až 6 hodín aktívneho využívania. V pohotovostnom režime dosahuje výdrž 8 dní.

Kvalitný zvuk a potlačenie šumu

Jabra Talk 45 je vybavené dvojicou mikrofónov, ktorý zaistí veľmi kvalitné potlačenie šumu. Telefonovanie tak bude vždy čisté a jasné vo vysokej kvalite. Prvotriedny zvuk si užije aj ten komu voláte. Funkcia HD voice zaisťuje širokopásmové spojenie hovorov, takže bude zvuk naozaj krásny a čistý. Zariadenie je možné pomocou Bluetooth spárovať naraz až s 2 zariadeniami. V pamäti je možné uchovať až 8 zariadení.

Komfortné nosenie

Pri vývoji tohto handsfree bolo myslené aj na pohodlie užívateľa pri nosení. V balení sa nachádzajú ergonomické špunty a ušné nástavce, ktoré sú vyrobené z mäkkého a zároveň príjemného materiálu, ktorý zaistí pohodlné nosenie počas celého dňa. Hmotnosť zariadenia sa zastavila na 7,2 gramoch, takže vás nebude nijako obmedzovať napríklad pri práci.

Dlhá výdrž batérie

Jabra Talk 45 je vybavené batériou, ktorá poskytne dostatok energie až na 6 hodín telefonovania. Handsfree tak s vami zvládne držať krok aj počas veľmi náročného pracovného dňa. Výdrž v pohotovostnom režime dosahuje až 8 dní. Nabíjanie trvá okolo 2 hodín.

Jabra Assist

Je aplikácia určená pre handsfree Jabra, v ktorej si možno prispôsobiť zvuk podľa svojich predstáv, ďalej možno prostredníctvom aplikácie zistiť poslednú známu polohu použitia vášho handsfree Jabra, nechýba ani grafický ukazovateľ batérie s upozornením na slabú batériu. Ďalšou skvelou funkciou je možnosť nechať si prečítať prichádzajúce SMS správy a potom na ne odpovedať hlasom pomocou Google Now.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

USB port Áno
Výdrž batérie 6 hod.
Bezdrôtové Áno
Typ handsfree slúchadlá

Hodnotenie

3,0 / 5

1 recenzia Jabra Talk 45 Bluetooth handsfree, čierna

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Robert

29. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá