Jabra Talk 55 Bluetooth handsfree, čierna

Cena:
96,90 €

Pôvodná cena 99,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,94 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Praktické handsfree Jabra Talk 55 v elegantnom čiernom prevedení vás zaujme svojim moderným dizajnom a tiež skvelými funkciami, ktoré zaistia komfortné telefonovanie nech ste kdekoľvek. Technológia HD voice umožňuje vo spolupráci s integrovanými mikrofónmi telefonovať bez akýchkoľvek ruchov. Pohodlné nosenie po celý deň zaistí mäkké ušné štuple, ktoré tiež pomôžu pri eliminácii okolitých ruchov. Samozrejmosťou je tiež podpora hlasových asistentov Google Now a Siri. Jabra Talk 55 tiež umožňuje streamovanie hudby z vášho telefónu. Do slúchadlá si tiež možno pustiť hlasové príkazy z GPS navigácie. Naraz možno handsfree spárovať až s dvoma zariadeniami. K tomuto handsfree dostanete aj praktickú nabíjaciu jednotku, do ktorej stačí zariadenia vložiť a okamžite sa spustí nabíjanie. Na jedno nabitie je handsfree schopné vydržať až 10 hodín aktívneho využívania. Výdrž v pohotovostnom režime dosahuje 7 dní.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
Popis produktu

Kvalitný zvuk a potlačenie šumu

Jabra Talk 55 je vybavené dvojicou mikrofónov, ktorý zaistí veľmi kvalitné potlačenie šumu. Telefonovanie tak bude vždy čisté a jasné vo vysokej kvalite. Prvotriedny zvuk si užije aj ten komu voláte. Funkcia HD voice zaisťuje širokopásmové spojenie hovorov, takže bude zvuk naozaj krásny a čistý. Zariadenie je možné pomocou Bluetooth spárovať naraz až s 2 zariadeniami. V pamäti je možné uchovať až 8 zariadení.

Komfortné nosenie

Pri vývoji tohto handsfree bolo myslené aj na pohodlie užívateľa pri nosení. V balení sa nachádzajú ergonomické špunty, ktoré sú vyrobené z mäkkého a zároveň príjemného materiálu, ktorý zaistí pohodlné nosenie počas celého dňa. Hmotnosť zariadenia sa zastavila na 5,4 gramoch, takže vás nebude nijako obmedzovať napríklad pri práci.

Dlhá výdrž batérie

Jabra Talk 45 je vybavené batériou, ktorá poskytne dostatok energie až na 10 hodín telefonovania. Handsfree tak s vami zvládne držať krok aj počas veľmi náročného pracovného dňa. Výdrž v pohotovostnom režime dosahuje až 7 dní. Nabíjanie trvá okolo 2 hodín. K handsfree Jabra Talk 55 dostanete aj praktickú nabíjaciu jednotku, do ktorej stačí zariadenie vložiť a okamžite sa začne nabíjanie.

Jabra Assist

Je aplikácia určená pre handsfree Jabra, v ktorej si možno prispôsobiť zvuk podľa svojich predstáv, ďalej možno prostredníctvom aplikácie zistiť poslednú známu polohu použitia vášho handsfree Jabra, nechýba ani grafický ukazovateľ batérie s upozornením na slabú batériu. Ďalšou skvelou funkciou je možnosť nechať si prečítať prichádzajúce SMS správy a potom na ne odpovedať hlasom pomocou Google Now.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

USB port: Áno
Výdrž batérie: 7 hod.
Bezdrôtové: Áno
Typ handsfree: slúchadlá

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra

Konektivita

USB port: Áno
Bezdrôtové: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 35,5 mm
Výška: 48,7 mm
Hmotnosť: 35,5 g
Hĺbka: 17,5 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: kábel, gel. nástavce, návod

Batérie

Výdrž batérie: 7 hod.
Zabudovaná batéria: Áno

Ďalšie parametre

Typ handsfree: slúchadlá

Ostatné

Kód produktu: 100-98200900-60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore