Jacobs Café Selection 20ks/Nespresso®

  • Výpredaj −10 %
  • 10% zľava s kódom

Kapsulový nápoj, Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Nespresso, Hmotnosť: 104 g. 0,27 €/nápoj. Viac info


Cena so zľavovým kódom 10 % Platí do 16. 6. 2024
Ukázať zľavový kód
4,85 €

Cena 5,39 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 5,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,11 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Harmonické-osviežujúce-výrazné kávové kapsuly Jacobs Café Selection vám vykúzlia obľúbenú mliečnu penu priamo u vás doma. Vysoko kvalitné zrná Arabiky spolu s tónmi Robusty dodávajú káve jemnú, avšak výraznú chuť. Sú ideálne pre prípravu Cappuccina alebo Latte Macchiata. Pripravte si Espresso tak, ako ste zvyknutí a pridajte mliečnu penu z teplého alebo studeného mlieko podľa vašej chuti. Balenie: 104 g. 20 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®.

Počiatky značky Jacobs

V roku 1895 si 26-ročný syn farmára Johann Jacobs otvoril v nemeckých Brémach Lahôdkový obchod, okrem iného s kávou, čajom a čokoládou. Netreba zdôrazňovať, že bol úspešný. O niekoľko rokov neskôr bol Johann Jacobs priemyselným podnikateľom a prvým z maloobchodných predajcov kávy, ktorý si vo svojich budovách pražil vlastné kávové zrná. Jedine tak mohol svojim zákazníkom zaručiť stálu kvalitu kávy, ktorá bola pripravená na okamžité použitie.

Z Brém do sveta

V roku 1906 si Johann Jacobs otvoril pražiareň a v roku 1913 prvýkrát zaregistroval značku Jacobs. V 20. rokoch začal ponúkať svoju kávu zásielkovým predajom. Káva Jacobs získala takú obľubu, že v 60. rokoch Johannov syn Walther už prevádzkoval rozvoz kávy s 1 000 vozidlami a pravidelne dodával čerstvo praženú kávu 60 000 maloobchodným predajcom po celom Nemecku. Značka Jacobs sa od 70. rokov začala šíriť po celom svete a po niekoľkých fúziách v 80. a 90. rokoch sa stala súčasťou skupiny Kraft.

V roku 1966 spoločnosť začala predaj radu rôznych druhov kávy Jacobs, vrátane svojej vlajkovej kávy Jacobs Krönung. Výraz Krönung doslova znamená korunovácia a toto spojenie s predstavou kráľovskej exkluzivity a luxusu zdôrazňuje význam tejto kávy ako kávy značky Jacobs tej najvyššej kvality.
Kávu Jacobs si môžete vychutnať v zrnkovej, mletej aj instantné káve. Od roku 2018 novo aj v hliníkových espresso kapsuliach.

UTZ

Všetky zmesi kávových kapsúl Jacobs sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule Jacobs spolupracujú na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Nespresso
Počet nápojov v balení 20

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jacobs Café Selection 20ks/Nespresso®

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami