Jam Rhythm HX-W9901 čierny

Cena:
79,90 €

Pôvodná cena 109,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vytvorte si vo Vašom domove bezdrôtový zvukový systém pomocou Multiroom Wifi stereo reproduktorov Jam Rhythm HX-W9901. Pomocou Wifi môžete prepojiť niekoľko reproduktorov Jam RHYTHM a Jam SYMPHONY k sebe a vytvárať tak skupiny reproduktorov, ktoré budú hrať buď vo všetkých miestnostiach vášho bývania to isté, alebo v každej miestnosti niečo iné. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Jam, ktorá vám umožní streamovať hudbu z TuneIn, Spotify, Rhapsody, iHeart Radio, alebo vašu osobnú hudobnú knižnicu a riadiť ju priamo z vášho telefónu. Napájanie reproduktora je externým sieťovým zdrojom.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 27 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Jam SYMPHONY HX-W14901 má výnimočný stereo zvuk, špecialne výškové reproduktory a hutné basy. Je ideálny pre veľké izby. Pomocou reproduktora Jam HX-W14901 a technológie WiFi umožňuje technológia Jam Symphony prenášať hudbu do každej miestnosti vo vašom dome a riadiť ju priamo z vášho telefónu. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Jam, ktorá vám umožní streamovať hudbu z TuneIn, Spotify, Rhapsody, iHeart Radio, alebo vašu osobnú hudobnú knižnicu v zariadení. Napájanie reproduktora je externým sieťovým zdrojom.

Základné parametre

 • Značka: Jam

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

2.1 stereofónny zvuk, ideálny pre menšie miestnosti

Reproduktor Jam SYMPHONY HX-W14901 má výnimočný stereo zvuk s rozsahom 60 Hz - 18 kHz. Je vhodný pre menšie miestnosti a možno si zvoliť, či budete reproduktor počúvať na výšku, alebo na šírku. Obsahuje 3 reproduktory, ktoré poháňajú samostatné digitálne zosilňovače s výkonom 8 W + 2x2,5 W. O hutné basy sa postará hlbokotónový reproduktor. Zvuk - hlasitosť, korekciu basov a výšok možete nastaviť z aplikácie v pripojenom zariadení. 

Prepojenie reproduktorov

Pomocou Wifi môžete prepojiť až 8 reproduktorov Jam RHYTHM a Jam SYMPHONY k sebe a vytvárať tak skupiny reproduktorov, ktoré budú hrať buď vo všetkých miestnostiach bývania to isté, alebo v každej miestnosti niečo iné, ako práve budete chcieť. Nie je potrebné žiadne zapojenie káblov a ich inštalácia v dome.  

Obľúbená hudba na dotyk

Ovládajte všetky svoje reproduktory pomocou aplikácie Jam WiFi pre Android a iOS z telefónu. Spolupracuje so spoločnosťami TuneIn, Spotify, Rhapsody, iHeartRadio a ďalšími. Reproduktor disponuje aj technológiou AirPlay. Bez dodatočného softwaru v telefóne môžu všetku hudbu posielať priamo cez AirPlay protokol. Reproduktor je kompatibilný navyše aj s populárnou streamovacou službou Spotify v prípade, že ju máte v režime Premium. Môžete si priamo navoliť priamo playlist, ktorý sa má prehrávať a potom vypnúť telefón či počítač. Reproduktor si už sám priamo streamuje z internetu navolenú hudbu.

Zabudovaný Interkom

Pre tých, čo majú väčší rodinný dom, je v aplikácii integrovaný tzv. Interkom. Ak máte ďalšie rovnaké reproduktory na poschodí v izbách a potrebujete osobu v nej osloviť alebo zavolať k obedu, pomocou telefónu poviete max. 30 sekundový odkaz a okamžite ho odošlete do daného reproduktoru v domácnosti. 

Jednoducho prístupná hudba

V hornej časti reproduktora sú umiestnené pogumované tlačídla Play/Pause, +/- . Tlačídla +/- ovládajú hlasitosť. Pri dlhšom zatlačení +/- môžete ovládať preskakovanie skladieb vpred a vzad. Reproduktor obsahuje aj klasický 3,5 mm jack konektor v prípade, že nechcete zvuk streamovať bezdrôtovo, alebo zdrojové zariadenie nedisponuje žiadnou bezdrôtovou technológiou Wifi.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jam

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jam
iSmart: Áno
iStupeň krytia: nemá

Rádio

FM rádio: Nie

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa

Ostatné

Kód produktu: HX-W09901BK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore