Jam Symphony HX-W14901 vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
99,90 €

Pôvodná cena 149,90 €
Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Jam SYMPHONY HX-W14901 má výnimočný stereo zvuk, špecialne výškové reproduktory a hutné basy. Je ideálny pre veľké izby. Pomocou reproduktora Jam HX-W14901 a technológie WiFi umožňuje technológia Jam Symphony prenášať hudbu do každej miestnosti vo vašom dome a riadiť ju priamo z vášho telefónu. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Jam, ktorá vám umožní streamovať hudbu z TuneIn, Spotify, Rhapsody, iHeart Radio, alebo vašu osobnú hudobnú knižnicu v zariadení. Napájanie reproduktora je externým sieťovým zdrojom.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 33 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Masívny 2.1 stereofónny zvuk, ideálny pre veľké miestnosti

Reproduktor Jam SYMPHONY HX-W14901 má výnimočný stereo zvuk s rozsahom 65 Hz - 20 kHz. Je osadený 5 reproduktormi, ktoré poháňajú samostatné digitálne zosilňovače s výkonom 15 W + 2x5 W + 2x3 W. Špecialne výškové a stredové reproduktory poskytujú mimoriadne vysoké rozlíšenie zvuku. O hutné basy sa postará hlbokotónový reproduktor. Zvuk - hlasitosť, korekciu basov a výšok možete nastaviť z aplikácie v pripojenom zariadení.

Prepojenie reproduktorov

Pomocou Wifi môžete prepojiť až 8 reproduktorov Jam RHYTHM a Jam SYMPHONY k sebe a vytvárať tak skupiny reproduktorov, ktoré budú hrať buď vo všetkých miestnostiach bývania to isté, alebo v každej miestnosti niečo iné, ako práve budete chcieť. Nie je potrebné žiadne zapojenie káblov a ich inštalácia v dome.  

Obľúbená hudba na dotyk

Ovládajte všetky svoje reproduktory pomocou aplikácie Jam WiFi pre Android a iOS z telefónu. Spolupracuje so spoločnosťami TuneIn, Spotify, Rhapsody, iHeartRadio a ďalšími. Reproduktor disponuje aj technológiou AirPlay. Bez dodatočného softwaru v telefóne môžu všetku hudbu posielať priamo cez AirPlay protokol. Reproduktor je kompatibilný navyše aj s populárnou streamovacou službou Spotify v prípade, že ju máte v režime Premium. Môžete si priamo navoliť priamo playlist, ktorý sa má prehrávať a potom vypnúť telefón či počítač. Reproduktor si už sám priamo streamuje z internetu navolenú hudbu.

Zabudovaný Interkom

Pre tých, čo majú väčší rodinný dom, je v aplikácii integrovaný tzv. Interkom. Ak máte ďalšie rovnaké reproduktory na poschodí v izbách a potrebujete osobu v nej osloviť alebo zavolať k obedu, pomocou telefónu poviete max. 30 sekundový odkaz a okamžite ho odošlete do daného reproduktoru v domácnosti. 

Jednoducho prístupná hudba

V hornej časti reproduktora sú umiestnené pogumované tlačídla s číslami a tlačidlá Play/Pause, +/- . Tlačídla +/- ovládajú hlasitosť. Pri dlhšom zatlačení +/- môžete ovládať preskakovanie skladieb vpred a vzad. Štyri tlačidlá s číslami na predvoľbu poslúžia na okamžitý prístup k vašim obľúbeným staniciam. Okrem toho reproduktor obsahuje aj klasický 3,5 mm jack konektor v prípade, že nechcete zvuk streamovať bezdrôtovo, alebo zdrojové zariadenie nedisponuje žiadnou bezdrôtovou technológiou Wifi.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jam

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jam
iSmart: Áno
iStupeň krytia: nemá

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa

Ostatné

Kód produktu: HX-W14901BK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore