Jamo C 910 SUB biely

  • Doprava zadarmo

Šírka: 31.8 cm, Výška: 40 cm, Hĺbka: 40.8 cm, Celkový výkon: 300 W, Typ subwoofera: aktívny, Frekvenčný rozsah (Hz): 32-125000 Hz Viac info

Farba


Cena 319,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantný subwoofer Jamo C 910 SUB v bielom farebnom prevedení sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho domáceho kina či 2-kanálového systému vďaka svojim výkonným funkciám a znelým hutným basom. Tie produkuje presvedčivo a bez pochybností prostredníctvom nízkofrekvenčného výkonu kombinovaného s výnimočnou akustikou. Je vybavený jedným 10“ basovým reproduktorom (vstrekovací grafitový basový kónus), ktorý vás s ľahkosťou presvedčí o svojej hudobnej sile, a zosilňovačom triedy D schopným dosiahnuť špičkový výkon až 300 W. Disponuje duálnymi vstupmi RCA, nastaviteľným crossover filtrom, fázovým prepínačom, tkanými tvídovými mriežkami a poteší aj kompatibilita s voliteľnou bezdrôtovou sadou WA-2 (predáva sa osobitne).

Subwoofer C 910 SUB

Tento skvelý subwoofer je vybavený 10“ basovým reproduktorom a určený je predovšetkým pre systémy domáceho kina a 2-kanálové systémy. So zosilňovačom schopným dosiahnuť špičkový výkon až 300 W toto zariadenie ponúkne skvelý nízkofrekvenčný výkon kombinovaný s výnimočnou akustikou a moderným luxusným dizajnom.  

  • Výkonné riešenie navrhnuté špeciálne pre domáce kino a 2-kanálové systémy

  • 10“ basový reproduktor

  • Špičkový výkon až 300 W, zosilňovač triedy D

  • Bezdrôtové pripojenie (s voliteľnou súpravou WA-2)

  • Predný otvor pre nízkofrekvenčné rozšírenie zvuku s flexibilným umiestnením

Výnimočné basy

Tento subwoofer sa môže pochváliť vstrekovacím grafitovým basovým kónusom, ktorý je pozoruhodne tuhý – zaisťuje čistý piestový pohyb pre čisté a pevné basy. Predný otvor má rozšírený dizajn, ktorý poskytuje výnimočné nízkofrekvenčné rozšírenie, a vďaka umiestneniu na prednej strane môžete zariadenie umiestniť aj na stenu alebo na policu.  

Výnimočný výkon a hutné basy

Vytváranie robustných basov vyžaduje zosilňovač, ktorý v prípade potreby ponúkne vysoký výkon – o to sa starajú zosilňovače triedy D, ktoré s prehľadom ozvučia akýkoľvek film či koncert. Duálne vstupy RCA umožňujú pripojenie k AVR alebo k integrovaným zosilňovačom. Systém je tiež kompatibilný s bezdrôtovou sadou WA-2 (predáva sa osobitne), ktorá umožňuje jednoduchú inštaláciu bez káblov (obsahuje vstavaný bezdrôtový prijímač, ktorý umožňuje prenos zvukového signálu zo zdroja a prijímanie z vysielača WA-2; prenos prebieha na 2.4 GHz frekvencii). Plynulo nastaviteľný crossover filter a fázový prepínač umožňujú jemné doladenie subwooferu na mieru vašej miestnosti. 

Moderná klasika

Tento subwoofer dokonale spája prvotriedny nízkofrekvenčný výkon s moderným a luxusným dizajnom. Vysoko kvalitná povrchová úprava a tkané tvídové mriežky z neho robia estetický a elegantný prvok, ktorý zároveň poskytne hutný a búrlivý výkon. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 31.8 cm
Výška 40 cm
Hĺbka 40.8 cm
Celkový výkon 300 W
Typ subwoofera aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz) 32-125000 Hz

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jamo C 910 SUB biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené