Jamo C 910 SUB čierny

Cena:
299,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantný subwoofer Jamo C 910 SUB v čiernom farebnom prevedení sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho domáceho kina či 2-kanálového systému vďaka svojim výkonným funkciám a znelým hutným basom. Tie produkuje presvedčivo a bez pochybností prostredníctvom nízkofrekvenčného výkonu kombinovaného s výnimočnou akustikou. Je vybavený jedným 10“ basovým reproduktorom (vstrekovací grafitový basový kónus), ktorý vás s ľahkosťou presvedčí o svojej hudobnej sile, a zosilňovačom triedy D schopným dosiahnuť špičkový výkon až 300 W. Disponuje duálnymi vstupmi RCA, nastaviteľným crossover filtrom, fázovým prepínačom, tkanými tvídovými mriežkami a poteší aj kompatibilita s voliteľnou bezdrôtovou sadou WA-2 (predáva sa osobitne).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Subwoofer C 910 SUB

Tento skvelý subwoofer je vybavený 10“ basovým reproduktorom a určený je predovšetkým pre systémy domáceho kina a 2-kanálové systémy. So zosilňovačom schopným dosiahnuť špičkový výkon až 300 W toto zariadenie ponúkne skvelý nízkofrekvenčný výkon kombinovaný s výnimočnou akustikou a moderným luxusným dizajnom.  

  • Výkonné riešenie navrhnuté špeciálne pre domáce kino a 2-kanálové systémy

  • 10“ basový reproduktor

  • Špičkový výkon až 300 W, zosilňovač triedy D

  • Bezdrôtové pripojenie (s voliteľnou súpravou WA-2)

  • Predný otvor pre nízkofrekvenčné rozšírenie zvuku s flexibilným umiestnením

Výnimočné basy

Tento subwoofer sa môže pochváliť vstrekovacím grafitovým basovým kónusom, ktorý je pozoruhodne tuhý – zaisťuje čistý piestový pohyb pre čisté a pevné basy. Predný otvor má rozšírený dizajn, ktorý poskytuje výnimočné nízkofrekvenčné rozšírenie, a vďaka umiestneniu na prednej strane môžete zariadenie umiestniť aj na stenu alebo na policu.  

Výnimočný výkon a hutné basy

Vytváranie robustných basov vyžaduje zosilňovač, ktorý v prípade potreby ponúkne vysoký výkon – o to sa starajú zosilňovače triedy D, ktoré s prehľadom ozvučia akýkoľvek film či koncert. Duálne vstupy RCA umožňujú pripojenie k AVR alebo k integrovaným zosilňovačom. Systém je tiež kompatibilný s bezdrôtovou sadou WA-2 (predáva sa osobitne), ktorá umožňuje jednoduchú inštaláciu bez káblov (obsahuje vstavaný bezdrôtový prijímač, ktorý umožňuje prenos zvukového signálu zo zdroja a prijímanie z vysielača WA-2; prenos prebieha na 2.4 GHz frekvencii). Plynulo nastaviteľný crossover filter a fázový prepínač umožňujú jemné doladenie subwooferu na mieru vašej miestnosti. 

Moderná klasika

Tento subwoofer dokonale spája prvotriedny nízkofrekvenčný výkon s moderným a luxusným dizajnom. Vysoko kvalitná povrchová úprava a tkané tvídové mriežky z neho robia estetický a elegantný prvok, ktorý zároveň poskytne hutný a búrlivý výkon. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 31,8 cm
Výška: 40 cm
Hĺbka: 40,8 cm
Frekvenčný rozsah (Hz): 32-125000

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jamo

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 31,8 cm
Výška: 40 cm
Hĺbka: 40,8 cm
Hmotnosť: 14 Kg

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 32-125000

Reproduktory

Aktívny: Áno

Ostatné

Kód produktu: 1068181

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore