Jamo S 8 ATM biele (1 pár)

Zobraziť


Frekvenčný rozsah (Hz): 108-20000 Hz, Počet pásiem: 1, RMS výkon: 50 W,


Cena 209,00 €

4,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vytvorte si v izbe neuveriteľný filmový zážitok s Dolby Atmos a reproduktorom Jamo S 8 ATM Dolby Atmos, ktorý produkuje zvukové efekty v hornej časti priestoru a vytvorí skutočne úžasný, trojrozmerný priestorový zvuk. Elegantný, moderný dizajn je doplnený patentovaným systémom na pripojenie zvukového signálu cez kontakty v základni reproduktora. Je určený na pripojenie cez reproduktory Jamo radu S 809, S 807 a S 803. Skrinka je vyrobená z MDF dosky a osadená širokopásmovým 4" reproduktorom. Odnímateľná mriežka s magnetickým upevnením pre ochranu reproduktora je potiahnutá priezvučným plátnom. Cena za pár.

Pripojenie Jamo S 8 ATM

Elegantné kovové spojovacie prvky na vrchnej časti reproduktorov Jamo S 809, S 807 a S 803 poskytujú elegantný, moderný priemyselný vzhľad, ale tiež slúžia ako spojovací bod pre nasadený efektový priestorový reproduktor Jamo S 8 ATM Dolby Atmos. Táto patentovaná konštrukcia umožňuje umiestniť všetky káblové pripojenia na zadnej spodnej strane reproduktorov, čím sa vyhnete nevzhľadnému reproduktorovému káblu, ktorý by ináč prechádzal až k vrchnému reproduktoru Atmos. Získate tak kinematografický a úplne ponorujúci zvuk Dolby Atmos pri zachovaní krásnej estetiky Jamo Studio 8 Series.

Moderný dizajn

Séria reproduktorov Jamo Studio S 8 ATM bola úplne prepracovaná tak, aby mohla bez dokonale zapadnúť v modernom prostredí. Výber materiálov zdokonaľuje čisté, minimalistické detaily tohto zaujímavého európskeho dizajnu, zatiaľ čo kompaktné návrhy skriniek sú ideálnym riešením pre podmienky bývania v mestách po celom svete. Odnímateľná mriežka s magnetickým upevnením pre prvotriedny vzhľad a ochranu reproduktorov je potiahnutá priezvučným plátnom. 

Pravý zvuk Dolby Atmos

4" širokopásmový reproduktor produkuje zvukové efekty v hornej časti priestoru a vytvorí pre poslucháča skutočne úžasný, trojrozmerný priestorový zvuk Dolby Atmos. Jeho impedancia je 8 Ohm, menovitý a špičkový výkon je 50/100 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 108-20000 Hz
Počet pásiem 1
RMS výkon 50 W

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Jamo S 8 ATM biele (1 pár)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martin

3. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • Najlacnejsi ale stale pekne hrajuci atmos modul. Krasne ladi s ostatnymi reproduktormi. Asi najlahsia instalacia, staci postavit na reproduktor zo serie a nozicky zapadnu a elektricky prenasaju zvukovy signal, dokonaly dizajn z tohto uhla pohladu.
  • Na najlepsi zazitok treba 4. Trosku horsia integracia s ostatnymi reproduktormi v serii. Bolo by treba doplnit tento stredobas o vyskac ktory maju ostatne reproduktory v serii. Ale zas aj cena by bola niekde inde...

Prijemne prekvapia ze za tuto cenu si clovek vie dovolit slusny Dolby Atmos zazitok.


Peter

22. 3. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • pomer cena / výkon