Jamo S 8 ATM čierne (1 pár)


Frekvenčný rozsah (Hz): 108-20000 Hz, Počet pásiem: 1, RMS výkon: 50 W,


Cena 209,00 €

4,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Vytvorte si v izbe neuveriteľný filmový zážitok s Dolby Atmos a reproduktorom Jamo S 8 ATM, ktorý produkuje zvukové efekty v hornej časti priestoru a vytvorí skutočne úžasný, trojrozmerný priestorový zvuk. Elegantný, moderný dizajn je doplnený patentovaným systémom na pripojenie zvukového signálu cez kontakty v základni reproduktora. Je určený na pripojenie cez reproduktory Jamo radu S 809, S 807 a S 803. Skrinka je vyrobená z MDF dosky a osadená širokopásmovým 4" reproduktorom. Odnímateľná mriežka s magnetickým upevnením pre ochranu reproduktora je potiahnutá priezvučným plátnom. Cena za pár.

Pripojenie Jamo S 8 ATM

Elegantné kovové spojovacie prvky na vrchnej časti reproduktorov Jamo S 809, S 807 a S 803 poskytujú elegantný, moderný priemyselný vzhľad, ale tiež slúžia ako spojovací bod pre nasadený efektový priestorový reproduktor Jamo S 8 ATM Dolby Atmos. Táto patentovaná konštrukcia umožňuje umiestniť všetky káblové pripojenia na zadnej spodnej strane reproduktorov, čím sa vyhnete nevzhľadnému reproduktorovému káblu, ktorý by ináč prechádzal až k vrchnému reproduktoru Atmos. Získate tak kinematografický a úplne ponorujúci zvuk Dolby Atmos pri zachovaní krásnej estetiky Jamo Studio 8 Series.

Moderný dizajn

Séria reproduktorov Jamo Studio S 8 ATM bola úplne prepracovaná tak, aby mohla bez dokonale zapadnúť v modernom prostredí. Výber materiálov zdokonaľuje čisté, minimalistické detaily tohto zaujímavého európskeho dizajnu, zatiaľ čo kompaktné návrhy skriniek sú ideálnym riešením pre podmienky bývania v mestách po celom svete. Odnímateľná mriežka s magnetickým upevnením pre prvotriedny vzhľad a ochranu reproduktorov je potiahnutá priezvučným plátnom. 

Pravý zvuk Dolby Atmos

4" širokopásmový reproduktor produkuje zvukové efekty v hornej časti priestoru a vytvorí pre poslucháča skutočne úžasný, trojrozmerný priestorový zvuk Dolby Atmos. Jeho impedancia je 8 Ohm, menovitý a špičkový výkon je 50/100 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 108-20000 Hz
Počet pásiem 1
RMS výkon 50 W

Hodnotenie

3,0 / 5

1 recenzia Jamo S 8 ATM čierne (1 pár)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené