Jamo S 803 hnedé


Frekvenčný rozsah (Hz): 57-26000 Hz, Počet pásiem: 2, RMS výkon: 80 W,


Cena 229,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 249,00 € Zobraziť nápoveď

4,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Pár reproduktorov Jamo S 803 v hnedom prevedení s prípravou pre Dolby Atmos prináša stereofónny zvuk s patentovanými bodmi pripojenia na vrchnej časti skrinky. Umožňujú zapojenie reproduktorov Jamo S 8 ATM Dolby Atmos tak, aby poskytli priestorový efekt Dolby Atmos. Skrinka je vyrobená z MDF dosky a osadená kalotovým výškovým reproduktorom a stredobasovým meničom s priemerom 5". Akustický basreflex v prednej časti zvyšuje zvukový výkon v oblasti najnižších tónov a zároveň umožňuje umiestnenie reproduktorov až ku stene.

Nový, moderný dizajn

Séria reproduktorov Jamo Studio S 803 bola úplne prepracovaná tak, aby mohla bez problémov spolunažívať v modernom prostredí. Výber materiálov zdokonaľuje čisté, minimalistické detaily tohto zaujímavého európskeho dizajnu, zatiaľ čo kompaktné návrhy skriniek sú ideálnym riešením pre podmienky bývania v mestách po celom svete. Odnímateľná mriežka s magnetickým upevnením pre prvotriedny vzhľad a ochranu reproduktorov je potiahnutá priezvučným plátnom. Spolu so skrinkami z pevnej MDF dosky vytvárajú prémiový vzhľad.

Prémiový výkon

Vysokotónový 1" kalotový reproduktor s technológiou WaveGuide poskytuje čisté zvukové frekvencie a spolu s 5" basovým reproduktorom vytvárajú vyvážený dynamický zvuk. Integrovaný basreflex v prednej časti posilňuje pásmo najnižších tónov a zároveň umožňuje umiestnenie reproduktorov až ku stene.

Integrácia a príprava pre Dolby Atmos

Elegantné kovové spojovacie prvky na hornej časti skrinky poskytujú elegantný, moderný priemyselný vzhľad, ale tiež slúžia ako spojovací bod pre doplnkový efektový reproduktor Jamo S 8 ATM Dolby Atmos. Táto patentovaná konštrukcia umožňuje integrovať všetky drôtové pripojenia na zadnej strane reproduktora, čím sa vyhnete nevzhľadnému reproduktorovému káblu, ktorý prechádza až k modulu Atmos - pre kinematografický a úplne ponorujúci 3D zvuk Dolby Atmos pri zachovaní krásnej estetiky série reproduktorov Jamo Studio 8.

Technické údaje:

  • Frekvenčný rozsah: 57 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)
  • Citlivosť: 87 dB
  • Výkon menovitý / špičkový 80 W / 160 W
  • Menovitá impedancia: 8 ohmov
  • Vysokotónový reproduktor: priemer 25 mm (1") Soft Dome Tweeter
  • Stredobasový reproduktor: priemer 127 mm (5") basový reproduktor Polyfiber
  • Deliaca frekvencia výhybky: 2 kHz
  • Materiál skrinky: MDF doska
  • Rozmery: 353 mm x 191 mm x 252 mm
  • Pripravené na pripojenie priestorových reproduktorov Jamo S 8 ATM Dolby Atmos

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 57-26000 Hz
Počet pásiem 2
RMS výkon 80 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jamo S 803 hnedé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené