Jamo S 805 čierne (1 pár)


Frekvenčný rozsah (Hz): 49-26000 Hz, Počet pásiem: 2, RMS výkon: 80 W,


Cena 349,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 379,00 € Zobraziť nápoveď

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Pár stĺpových reproduktorov Jamo S 805 s elegantným a moderný dizajnom prináša neuveriteľný zvukový výkon bez toho, aby zaberal veľa priestoru. Skrinka je vyrobená z MDF dosky a osadená kalotovým výškovým a stredobasovým reproduktorom s priemerom 5" (127 mm). Akustický basreflex v prednej časti zvyšuje zvukový výkon v oblasti najnižších tónov a zároveň umožňuje umiestnenie reproduktorov až ku stene. S 805 umožňuje všestranné možnosti využitia ako súčasť domáceho kina, alebo ako samostatný systém pre počúvanie hudby.

Nový, moderný dizajn

Séria reproduktorov Jamo Studio S 805 bola úplne prepracovaná tak, aby mohla bez problémov zapadnúť v modernom prostredí. Výber materiálov zdokonaľuje čisté, minimalistické detaily tohto zaujímavého európskeho dizajnu, zatiaľ čo kompaktné návrhy skriniek sú ideálnym riešením pre podmienky bývania v mestách po celom svete. Odnímateľná mriežka s magnetickým upevnením pre prvotriedny vzhľad a ochranu reproduktorov je potiahnutá priezvučným plátnom. Spolu so skrinkami z pevnej MDF dosky vytvárajú prémiový vzhľad.

Prémiový výkon

Vysokotónový 1" (25 mm) kalotový reproduktor s technológiou WaveGuide poskytuje čisté zvukové frekvencie a spolu s 5" (127 mm) basovým reproduktorom vytvárajú vyvážený a dynamický zvuk. Integrovaný basreflex v prednej časti posilňuje pásmo najnižších tónov a zároveň umožňuje umiestnenie reproduktorov až ku stene.

Malá skrinka, silný zvuk

Kompaktná skrinka modelu Jamo S 805 umožňuje extrémne všestranné možnosti umiestnenia, či už je to súčasť vysoko výkonného domáceho kina, alebo ako samostatný 2-kanálový systém pre počúvanie hudby v modernom obývacom priestore. Inšpirovaný s ohľadom na malú veľkosť skrinky je S 805 je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval výnimočný výkon a vyvážený, plný zvuk napriek tomu, že je malý.

Technické údaje:

  • Frekvenčný rozsah: 49 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)
  • Citlivosť: 88 dB
  • Výkon menovitý / špičkový 80 W / 160 W
  • Menovitá impedancia: 8 ohmov
  • Vysokotónový reproduktor: priemer 25 mm (1") Soft Dome Tweeter
  • Stredobasový reproduktor: priemer 127 mm (5") basový Polyfiber s hliníkom pokovenou membránou
  • Materiál skrinky: MDF doska
  • Rozmery: 787 mm x 191 mm x 252 mm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 49-26000 Hz
Počet pásiem 2
RMS výkon 80 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jamo S 805 čierne (1 pár)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené