Jamo S 809 biele (1 pár)

Zobraziť


Frekvenčný rozsah (Hz): 37-26000 Hz, Počet pásiem: 2, RMS výkon: 120 W,


Cena 689,00 €

13,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Pár stĺpových reproduktorov Jamo S 809 v bielom prevedení s prípravou pre Dolby Atmos prináša stereofónny zvuk s patentovanými bodmi pripojenia na vrchnej časti skrinky. Umožňujú zapojenie reproduktorov Jamo S 8 ATM Dolby Atmos tak, aby poskytli priestorový efekt Dolby Atmos. Skrinka je vyrobená z MDF dosky a osadená kalotovým výškovým reproduktorom a 3 stredobasovými meničmi s priemerom 5". Akustický basreflex v prednej časti zvyšuje zvukový výkon v oblasti najnižších tónov a zároveň umožňuje umiestnenie reproduktorov až ku stene.

Nový, moderný dizajn

Séria reproduktorov Jamo Studio S 809 bola úplne prepracovaná tak, aby mohla bez problémov spolunažívať v modernom prostredí. Výber materiálov zdokonaľuje čisté, minimalistické detaily tohto zaujímavého európskeho dizajnu, zatiaľ čo kompaktné návrhy skriniek sú ideálnym riešením pre podmienky bývania v mestách po celom svete. Odnímateľná mriežka s magnetickým upevnením pre prvotriedny vzhľad a ochranu reproduktorov je potiahnutá priezvučným plátnom. Spolu so skrinkami z pevnej MDF dosky vytvárajú prémiový vzhľad.

Prémiový výkon

Vysokotónový 1" (25 mm) kalotový reproduktor s technológiou WaveGuide poskytuje čisté zvukové frekvencie a spolu s trojicou 5" (127 mm) basových reproduktorov vytvárajú vyvážený a dynamický zvuk. Integrovaný basreflex v prednej časti posilňuje pásmo najnižších tónov a zároveň umožňuje umiestnenie reproduktorov až ku stene.

Integrácia a príprava pre Dolby Atmos

Elegantné kovové spojovacie prvky na hornej časti skrinky Jamo S 809 poskytujú elegantný, moderný priemyselný vzhľad, ale tiež slúžia ako spojovací bod pre doplnkový efektový reproduktor Jamo S 8 ATM Dolby Atmos. Táto patentovaná konštrukcia umožňuje integrovať všetky káblové pripojenia na zadnej spodnej časti reproduktora, čím sa vyhnete nevzhľadnému reproduktorovému káblu, ktorý by ináč prechádzal až k modulu Atmos - pre kinematografický a úplne ponorujúci 3D zvuk Dolby Atmos pri zachovaní krásnej estetiky série reproduktorov Jamo Studio 8.

Technické údaje:

 • Frekvenčný rozsah: 37 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)
 • Citlivosť: 90 dB
 • Výkon menovitý / špičkový 120 W / 240 W
 • Menovitá impedancia: 8 ohmov
 • Vysokotónový reproduktor: priemer 25 mm (1") Soft Dome Tweeter
 • Stredobasový reproduktor: 2 x 127 mm (5") basový Polyfiber s hliníkom pokovenou membránou
 • Materiál skrinky: MDF doska
 • Rozmery: 1042 mm x 191 mm x 252 mm
 • Pripravené na pripojenie priestorových reproduktorov Jamo S 8 ATM Dolby Atmos

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 37-26000 Hz
Počet pásiem 2
RMS výkon 120 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Jamo S 809 biele (1 pár)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martin

3. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • Tieto repraky prekvapili zvukom a koherenciou vysok, stredov aj basov. Velmi pekny dizajn, pekny zvuk, super cena. Pripravene na Atmos moduly.
 • Nie je biamping alebo Biwiring ale vela ludi to aj tak poklada za nepotrebne.

Krasne, ciste, prijemne hrajuce reproduktory, niet co vytknut. Su dost citlive ze ich vybudia aj bezne receivery alebo zosilnovace.