Jamo S 81 CEN čierny

  • Doprava zadarmo

Frekvenčný rozsah (Hz): 71-26000 Hz, Počet pásiem: 2, RMS výkon: 60 W,


Cena 159,00 €

3,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Centrálny reproduktor Jamo S 81 CEN v čiernom prevedení je navrhnutý tak, aby poskytoval neuveriteľnú akustiku pre väčšie priestory. Poskytuje jasnú, vyváženú reprodukciu ľudského hlasu, je preto ideálny stredový reproduktor pre špičkový priestorový zvuk domáceho kina v modernom obývacom priestore. Skrinka je vyrobená z MDF dosky a osadená kalotovým 1" výškovým a dvojicou 4" basových reproduktorov. Basreflex v zadnej časti zvyšuje zvukový výkon v oblasti najnižších tónov.

Nový, moderný dizajn

Návrh centrálneho reproduktora Jamo S 81 CEN bol úplne prepracovaný tak, aby mohol doplňať priestor v modernom prostredí. Výber materiálov zdokonaľuje čisté, minimalistické detaily tohto zaujímavého európskeho dizajnu, zatiaľ čo kompaktné rozmery sú ideálnym riešením pre podmienky bývania v mestách po celom svete. Odnímateľná mriežka s magnetickým upevnením pre prvotriedny vzhľad a ochranu reproduktorov je potiahnutá priezvučným plátnom. Drevené akcenty okolo výškového reproduktora a predných nožičiek dodávajú prirodzený vzhľad.

Prémiový výkon

Reproduktor S 81 CEN je navrhnutý pre jasnú, vyváženú reprodukciu dialógov v stredovom kanáli pre špičkový priestorový zvuk domáceho kina. WaveGuide technológia sa zameriava na frekvencie v hlasovom rozsahu ľudskej reči, takže zvuk je jasný, artikulovaný a realistický, bez straty detailov. Vysokotónový 1" kalotový reproduktor s technológiou WaveGuide poskytuje čisté vysoké zvukové frekvencie a spolu s dvojicou 4" basových reproduktorov s polyfóbnou membránou vytvárajú vyvážený zvuk. Vďaka svojmu výkonu je vhodný aj pre väčšie priestory. Integrovaný akustický basreflex v zadnej časti posilňuje pásmo najnižších tónov. 

Technické údaje:

  • Frekvenčný rozsah: 71 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)
  • Citlivosť: 86 dB
  • Výkon menovitý / špičkový 60 W / 140 W
  • Impedancia: 8 ohmov
  • Vysokotónový reproduktor: priemer 25 mm (1") Soft Dome Tweeter WaveGuide
  • Stredobasový reproduktor: priemer 102 mm (4") basový reproduktor Polyfiber
  • Deliaca frekvencia výhybky: 2 kHz
  • Materiál skrinky: MDF doska
  • Rozmery: 184 mm x 435 mm x 220 mm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 71-26000 Hz
Počet pásiem 2
RMS výkon 60 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jamo S 81 CEN čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené