Jamo STUDIO SB 36 šedý


Počet kanálov: 2, Výkon reproduktoru: 56 W,


Cena 199,00 €

Zľava 43 % z pôvodnej ceny: 349,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Soundbar Jamo STUDIO SB 36 v šedo-bielom prevedení s integrovaným subwooferom umožní elegantné a jednoduché riešenie pre zlepšenie zvuku moderného tenkého televízora. Prináša nové zvukové zážitky a režim Virtual Surround vylepší vaše filmy i televízne programy bez veľkých nárokov na priestor. Bezdrôtová technológia Bluetooth, optické a analógové audio vstupy umožnia pripojiť viacero prístrojov. Jednoduché nastavenie a ovládanie zvuku je pomocou dodaného diaľkového ovládača.

Jednoduché pripojenie i nastavenie

Soundbar Jamo STUDIO SB 36 je navrhnutý pre jednoduché a rýchle pripojenie k televízoru. Jednoducho zapojte dodaný optický kábel, aby ste vylepšili zvuk vášho televízora. Vstavaný dekodér Dolby umožní počúvať filmový obsah s kódovaním Dolby Digital, aby poskytoval silný zážitok z filmov.

Flexibilné umiestnenie

Úžasný dizajn Jamo STUDIO SB 36 dosahuje výšku len 6,5 cm, čo ho umožňuje umiestniť pod váš televízor. Vďaka nožičkám ho môžete bezpečne postaviť na akýkoľvek kus nábytku. Je však pripravený aj pre montáž na stenu, nad TV.

Bezdrôtová technológia Bluetooth

Soundbar skvele spolupracuje so všetkými smartfónmi, tabletmi a počítačmi, podporujúcimi Bluetooth. Umožní tak prehrávať hudbu priamo z vášho prístroja bez káblového spojenia.

Režim Virtual Surround

Zdokonalený virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Jamo vám ponúka priestorový zvuk bez ďalších prídavných reproduktorov.

Režim  Dialog Enhance

Zvyšuje hlasitosť dialógov pre zdokonalenú zrozumiteľnosť reči bez zvýšenia úrovne ďalších zvukov.

Optický a analógový audio vstup

Jamo SB 36 obsahuje optický digitálny (Toslink) a analógový vstup 3,5 mm. Umožní tak pripojenie TV, CD i MP3 prehrávača, gramofónu, DVD prehrávača alebo set-top-boxu.

2-pásmový zvuk soundbaru

Duálne 19 mm výškové reproduktory poskytujú výrazné výšky. Duálne 64 mm oválne stredo-basové meniče poskytujú detailný zvuk s jasnými vokálmi. Elektronická časť obsahuje DSP zvukový procesor a samostatné zosilňovacie kanály pre 4 reproduktory s celkovým výkonom 56 W. Zabudované basreflexové nátrubky na oboch koncoch reproduktora vytvoria pôsobivé basy, aby ste mohli zažívať dobrý zvuk v malom rozmere prístroja. Frekvenčný rozsah soundbaru je 55 Hz - 18 kHz +/- 3 dB. Napájanie zabezpečuje externý 24 V sieťový adaptér s 2 m káblom.

Diaľkové ovládanie

Soundbar Studio SB 36 je dodávaný vrátane bezdrôtového diaľkového ovládania, ktoré umožní pohodlné nastavenie zvuku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet kanálov 2
Výkon reproduktoru 56 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jamo STUDIO SB 36 šedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené