Jamo STUDIO SB 40 čierny

Zobraziť


Počet HDMI portov: 1, Počet kanálov: 2, Výkon reproduktoru: 60 W,


Cena 349,00 €

Zľava 30 % z pôvodnej ceny: 499,00 € Zobraziť nápoveď

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Soundbar Jamo STUDIO SB 40 v čiernom prevedení s bezdrôtovým subwooferom umožní elegantné riešenie pre zlepšenie zvuku moderného tenkého televízora. Prináša neuveriteľné zážitky z domáceho kina - pomocou technológie HDMI 2.0 4K Video Pass Through, dekódovania Dolby Audio® a režimu Virtual Surround vylepší vaše filmy i televízne programy bez veľkých nárokov na priestor. Bezdrôtová technológia Bluetooth, optické a analógové audio vstupy i HDMI vstup umožnia pripojiť viacero prístrojov. Jednoduché nastavenie a ovládanie zvuku je pomocou dodaného diaľkového ovládača.

Jednoduché nastavenie

Soundbar Jamo STUDIO SB 40 je navrhnutý pre jednoduché a rýchle pripojenie k televízoru. Jednoducho zapojte dodaný HDMI kábel, aby ste bez problémov vylepšili zvuk Vášho televízora. Vstavaný dekodér Dolby umožní počúvať všetok filmový obsah s kódovaním Dolby Digital, aby poskytoval silný zážitok z filmu.

Bezdrôtová technológia Bluetooth

Soundbar skvele spolupracuje so všetkými smartfónmi, tabletmi a počítačmi, podporujúcimi Bluetooth. Umožní tak prehrávať hudbu priamo z vášho prístroja bez káblového spojenia.

Režim Virtual Surround

Zdokonalený virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Jamo vám ponúka priestorový zvuk bez ďalších prídavných reproduktorov.

HDMI 2.0 4K video prenos signálu

Jamo Studio SB 40 ponúka jeden HDMI 2.0 vstup s HDCP 2.2 kompatibilitou. To umožňuje jednoduché pripojenie vášho káblového set-top-boxu, prehrávača DVD, Blu-Ray alebo hernej konzoly. Jeho jeden HDMI výstup prepojíte s TV jediným káblom HDMI, ktorý prenesie aj signál 4K Ultra HD a podporuje ARC.

Optické a analógové audio vstupy

Aby ste využili ďalšie pripojené zariadenia, Jamo SB 40 obsahuje ešte optický digitálny (Toslink) a analógový vstup 3,5 mm. Umožní tak pripojenie CD i MP3 prehrávača, gramofónu, DVD prehrávača alebo set-top-boxu bez HDMI.

2-pásmový zvuk soundbaru

Duálne 19 mm výškové reproduktory poskytujú výrazné výšky. Duálne 64 mm stredové meniče poskytujú detailný zvuk do vašej hudby a filmov. Elektronická časť obsahuje DSP zvukový procesor a samostatné zosilňovacie kanály pre výškový a stredový reproduktor s celkovým výkonom 36 W. Napájanie zabezpečujú samostatné sieťové adaptéry s káblom dĺžky 2 m.

Bezdrôtový subwoofer

Výkonný bezdrôtový subwoofer s 16.5 cm reproduktorom vytvára hlboké basy v malej skrinke, ktorú môžete umiestniť kdekoľvek v miestnosti. Jeho rozmery sú 19x27x34 cm, hmotnosť 4,35 kg.

Diaľkové ovládanie

Soundbar a bezdrôtový subwoofer Studio SB 40 je dodávaný vrátane bezdrôtového diaľkového ovládania, ktoré umožní pohodlné nastavenie zvuku.

Flexibilné umiestnenie

Vďaka gumovým nožičkám môžete soundbar bezpečne postaviť na akýkoľvek kus nábytku. Je však pripravený aj pre bezproblémovú montáž na stenu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 2
Výkon reproduktoru 60 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Jamo STUDIO SB 40 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Tibor

23. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • som spokojný, a čo je ešte hlavnejšie, rodina si hneď všimla ten rozdiel prehrávanania zvuku z telky oproti reprákom z TV. Boli nadšený. Takže spokojnosť.