JAWBONE UP3 wristband - Silver Cross

  • Výpredaj −32 %

Fitness náramok, žiadne displej, Počet dní výdrže baterie: 7, Bluetooth, Vodovzdornosť: vodeodolný, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, krokomer, monitoring spánku, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info


Cena 12,99 €

Zľava 32 % z predchádzajúcej ceny: 19,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,26 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Šikovný náramok JAWBONE UP3 wristband je novinkou, ktorá sa môže právom pochváliť vynikajúcimi funkciami a prvotriednym dizajnom. Jednoduché a zároveň elegantné prevedenie vám umožní nosiť tento náramok počas celého dňa, v práci i vo voľnom čase. Náramok spoľahlivo meria a zaznamenáva vašu telesnú aktivitu počas dňa i spánku. Informuje vás o telesnej teplote, tepe, počte prejdených krokov, vzdialenosti či o spálených kalóriách. Je veľmi flexibilný a dokáže zosynchronizovať vašu aktivitu s konkrétnym športom, ktorý vykonávate. Určite tiež oceníte funkciu Smart Coach.

Motivácia k aktívnemu životu

Náramok JAWBONE UP3 vám pomôže dostať sa bližšie k vašim cieľom a podporí váš aktívny život. Stačí keď si zvolíte druh vašich aktivít a spôsob vášho stravovania a inteligentný náramok sa postará o zaznamenávanie všetkých dôležitých údajov a výkonov. Vďaka neustálym záznamom si môžete prezerať všetky výsledky a mať prehľad o ceste za vašim cieľom. Ponúkne vám neustálu motiváciu a podporí vás pri vašich aktivitách.

Motivácia k aktívnemu životu - JAWBONE UP3

Informácie o každej aktivite

Inteligentný náramok zaznamenáva všetky dôležité aktivity, ktoré počas dňa robíte. S jeho pomocou budete po každom jedle vedieť, koľko kalórií a živín ste prijali. Pri cvičení, behaní alebo inej telesnej aktivite zaznamená vaše spálené kalórie na základe vášho veku, hmotnosti a výšky. Počas bežného dňa bude zaznamenávať aj vaše kroky alebo tepovú frekvenciu. Vďaka pokročilým senzorom vám ponúkne informácie aj o vašom spánku v REM fáze a je schopný navrhnúť vám informácie pre zlepšenie kvality vášho spánku.

Všetko, čo potrebujete vedieť máte v smartfóne

Všetky vaše výkony a informácie o aktivitách môžete sledovať pomocou vášho smartfónu. Stačí keď jednoducho zosynchronizujete váš smartfón s inteligentným náramkom prostredníctvom technológie Bluetooth 4.0 a môžete bez problémov sledovať všetky vaše záznamy.

Všade s vami

Inteligentný náramok JAWBONE UP3 ponúka okrem všetkých vynikajúcich vlastností aj moderný dizajn. Jeho povrchové prevedenie je v elegantnej striebornej farbe a bude sa výborne hodiť ku všetkým vašim veciam, ktoré bežne nosíte do práce či do školy. Náramok je vodeodolný a tak s ním môžete bez problémov ísť plávať, potápať sa alebo ho nosiť aj do sprchy. Vďaka prevedeniu, pri ktorom sa myslí naozaj na všetko sa stane vašim neustálym spoločníkom.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie
Výdrž batérie v dňoch 7
Vodovzdornosť vodeodolný

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JAWBONE UP3 wristband - Silver Cross

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami