JBL Authentics 500

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia Inovácia


Bezdrôtový reproduktor, Farba čierna, 7 × reproduktor, Typ reproduktora: 3 - pásmové, RMS výkon: 270 W, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, USB port, AUX vstup, Ethernet/LAN pripojenie, Certifikácia nemá. Viac info


Cena 629,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 105,00 €

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Hi-Fi smart domáci reproduktor JBL Authentics 500 v retro dizajne ponúka špičkový zvuk, WiFi a Bluetooth pripojenie či pohodlné ovládanie pomocou hlasových asistentov.

Retro dizajn s hudobným výkonom Dolby Atmos

Hi-Fi smart domáci reproduktor JBL Authentics 500 so sebou prináša špičkový zvuk a nápadný retro dizajn, inšpirovaný dizajnom JBL zo 70. rokov, aktualizovaným pre 21. storočie s najnovším zvukom a kontrolné technológie. Vychutnajte si realistický zvuk vo vysokom rozlíšení s technológiou Dolby Atmos Music vďaka hliníkovým tweeterom Authentics 500 a patentovanému basovému portu SlipStream. S hlasovými asistentmi dostupnými súčasne môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu či ovládať svoje smart domáce zariadenia bez použitia rúk, iba pomocou svojho hlasu. (*Amazon Alexa a Google Assistant nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách alebo jazykoch. Dostupnosť, vlastnosti a funkčnosť sa môžu líšiť.)

  • Skvelý zvuk a výkon s Dolby Atmos Music - 270 wattov 3.1-kanálového zvuku s virtuálnym Dolby Atmos vytvára realistický hudobný zážitok, vďaka ktorému budete mať pocit, že svoju hudbu počúvate naživo – priamo z prvého radu. Tri 2,5 mm tweetery a tri 2,75-palcové stredorozsahové woofery poskytujú takú jasnosť, že každý detail vašej obľúbenej skladby znie úplne novo, zatiaľ čo 6,5-palcový subwoofer a patentovaný basový port SlipStream rozširujú basy na novú úroveň, akú môžeš cítiť. Obsah Dolby Atmos Music je dostupný z kompatibilných streamovacích služieb v aplikácii JBL One. (*Dostupnosť Dolby Atmos Music môže závisieť od plánu predplatného.)

  • Inšpirované retro dizajnom – Reproduktor JBL Authentics 500 je inšpirovaný klasickým dizajnom dedičstva JBL, ktorý doplní každú miestnosť a ľahko vyplní aj ten najväčší priestor špičkovým zvukom JBL. A praktická hliníková rukoväť reproduktora, vlastný kožený kryt, prepracovaná mriežka Quadrex, až po charakteristický vzor JBL obklopujúci pasívny žiarič odzrkadľujú zmysel pre detail. 

  • Služby streamovania hudby cez vstavané Wi-Fi pripojenie – Vychutnajte si všetko od podcastov až po internetové rádiá v úžasnom vysokom rozlíšení. Alebo streamujte hudbu cez AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Chromecast built-in a Spotify Connect a opustite miestnosť alebo volajte bez toho, aby bola hudba prerušená. Wi-Fi pripojenie zaisťuje, že váš reproduktor dostane automatické aktualizácie softvéru a funkcií.

  • Hlasoví asistenti - Google Assistant a Amazon Alexa sú dostupné súčasne, vďaka čomu máte väčšiu slobodu a pohodlie pri ovládaní viacerých smart domácich zariadení, prehrávaní z viacerých služieb streamovania hudby a získavaní maximálnej pomoci bez pomoci rúk od ktoréhokoľvek z asistentov. (*Amazon Alexa a Google Assistant nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách alebo jazykoch. Dostupnosť, vlastnosti a funkčnosť sa môžu líšiť.)

  • Bluetooth párovanie - Jednoducho zdieľajte zoznamy skladieb spárovaním JBL Authentics 500 s akýmkoľvek Bluetooth zariadením.

  • Intuitívne ovládanie a aplikácia JBL One - Prispôsobte si zvuk pomocou intuitívnych ovládacích prvkov na reproduktore, ktoré upravujú hlasitosť, basy a výšky. Použite Alexa alebo Google Assistant na ovládanie zariadenia hlasom. Alebo použite aplikáciu JBL One pre ešte viac možností prispôsobenia ekvalizéra, nastavení a nájdenia vašej novej obľúbenej skladby pomocou integrovaných hudobných služieb.

  • Prehrávanie vo viacerých miestnostiach - Umiestnite niekoľko reproduktorov JBL Authentics po celej svojej domácnosti pre ďalšie spojenie. Pomocou aplikácie Google Home alebo aplikácie Amazon Alexa môžete nastaviť náladu v každej miestnosti pripojením dvoch alebo viacerých reproduktorov k jedinému zoznamu skladieb a prinútiť všetkých pohybovať sa v rovnakom rytme.

  • Automatické samostatné ladenie - Reproduktor automaticky kalibruje a optimalizuje zvukový výkon pre každé miesto pri každom zapnutí.

  • Vyrobené čiastočne z recyklovaných materiálov - Reproduktor Authentics 500 je vyrobený zo 100 % recyklovanej látky, 85 % recyklovaných plastov a 50 % hliníka a dodáva sa v kartónovej škatuli s certifikátom FSC potlačenej sójovým atramentom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
USB port Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Frekvenčný rozsah (Hz) 40-20000 Hz
Airplay Áno
RMS výkon 270 W
NFC Nie
Typ reproduktora 3 - pásmové
Počet reproduktorov 7

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia Inovácia

0,0 / 5

0 recenzií JBL Authentics 500

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami