Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Zvuk

Skvelú reprodukciu zvuku a vysokú izoláciu hluku vo vašom okolí majú na svedomí predovšetkým reproduktory s priemerom 40 mm a frekvenčným rozsahom 20 Hz-20 kHz, ktoré sú veľmi ľahké a pohodlné. S nimi si vychutnáte hlboké basy a čisté výšky. Skladateľný vzhľad slúchadiel JBL E35, vám umožňujú reproduktory jednoducho zložiť, čo určite oceníte napríklad pri cestovaní alebo skladovaní.

 

Kábel s textilným povrchom

Jedinečné slúchadlá JBL E35 sa pýšia odnímateľným káblom s dĺžkou 1,2 m, ktorý slúži na Hands-Free komunikáciu. Bonusom navyše je, že kábel je potiahnutý textilným povrchom, čo zabraňuje nechcenému zamotaniu kábla a vzniku prípadnej statickej elektrine. 

 

Dizajn

JBL E35 vďaka modernému bielemu prevedeniu sa hodia ku všetkému, čo máte na sebe. Pevná konštrukcia slúchadiel ma čalúnenie, aby bolo používanie komfortné aj pri dlhodobom používaní. Štýlové prevedenie slúchadiel s ergonomickým tvarom dopĺňa tkaninový hlavový pás.

 

Kompatibilita

Jedinečné slúchadlá JBL E35 sú kompatibilné s väčšinou smartfónov a to predovšetkým vďaka 3,5 mm konektoru. Vy tak môžete počúvať hudbu, na ktorú máte práve náladu. Slúchadlá sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí zbožňujú hudbu.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl

Ostatné

Kód produktu: JBLE35WHT

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore