Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Štýlové

Slúchadlá JBL E45BT v sebe skrývajú veľké množstvo kvalitného výkonu v praktickom dizajne. Slúchadla majú tkaninový hlavový pás, ktorý nielen že zabezpečí komfort pri noseni, ale navyše vyzerá štýlovo. Elegantné modré prevedenie slúchadiel sa bude vynímať pri ich nosení. Vďaka nízkej hmotnosti slúchadiel, len 184 gramov, nepocítite žiadnu záťaž a môžete ich mať stále so sebou. Slúchadlá môžete využívať pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth s dosahom až do 8 metrov, alebo si ich viete jednoducho pripojiť k smartfónu pomocou kábla. 

Kvalitný zvuk

V praktickom dizajne slúchadiel sa ukrýva výkonná výbava. JBL E45BT slúchadlá prinesú do vašich uší krásne čistý zvuk s takmer presnou reprodukciou. Zvuk si užijete vo frekvenčnom rozsahu 20 Hz až 20 kHz s impedanciou 32 Ohmov a citlivosťou 107 dB. Ich maximálny výstupný výkon tvorí 100 mW. Využívajú 40 mm meniče pre reprodukciu zvukovej stopy.

Ovládanie

V bezdrôtovom móde je integrované ovládanie na ušnej mušli, s ktorým dokážete spravovať hudbu a hovory. Pri zapojenom kábli s dĺžkou 1,2 m, ktorý je kompatibilný s takmer všetkými smartfónmi je možné taktiež kontrolovať hudbu a využívať hands-free hovory. Jedno univerzálne tlačilo slúži aj ako mikrofón. Užite si viac bezdrôtových možností počúvania hudby vďaka slúchadlám JBL E45BT a technológii Bluetooth. 

Výdrž batérie

Vychutnajte si celý deň s bezdrôtovým počúvaním hudby bez toho, aby ste museli slúchadlá JBL E55BT nabíjať. Až 16 hodín nekonečného počúvania vašich obľúbených skladieb, naozaj poteší každého hudobného nadšenca. Dĺhú výdrž batérie oceníte pri cestovaní, pri práci alebo pri študovaní. Rýchle dvojhodinové nabíjanie vám poskytne dokonalé využitie slúchadiel. Užite si vaše obľúbené skladby so slúchadlami JBL E45BT. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jbl

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore