JBL Endurance Jump čierne

Cena:
79,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Doprava zadarmo

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Športové slúchadlá JBL Endurance JUMP sú navrhnuté tak, aby s vami držali krok. Môžete si spríjemňovať vaše cvičenie, behanie, bicyklovanie i plávanie s vodotesnosťou triedy IPX7 počas 8 hodinovej výdrže batérie. Pripájajú sa cez Bluetooth a pomocou ovládania priamo na slúchadlách si viete prepínať skladby, nastavovať hlasitosť, dvíhať a rušiť prichádzajúci hovor. So zárukou, že vám nevypadnú, spríjemnia slúchadlá JUMP váš tréning. Ich technológia PowerHook sa zapína automaticky vtedy, keď posuniete slúchadlá za ucho. Ovládanie je pomocou dotykových ovládacích prvkov na slúchadlách.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Športové slúchadlá JBL Endurance DIVE sú navrhnuté tak, aby s vami držali krok. Môžete si spríjemňovať vaše cvičenie, behanie, bicyklovanie i plávanie s vodotesnosťou triedy IPX7 počas 8 hodinovej výdrže batérie. Pripájajú sa cez Bluetooth a pomocou ovládania priamo na slúchadlách si viete prepínať skladby, nastavovať hlasitosť, dvíhať a rušiť prichádzajúci hovor. So zárukou, že vám nevypadnú, spríjemnia slúchadlá DIVE váš tréning. Ich technológia PowerHook sa zapína automaticky vtedy, keď posuniete slúchadlá za ucho. Nechajte svoje hudobné zariadenie doma, nakoľko ho nepotrebujete, lebo slúchadlá DIVE majú vstavaný MP3 prehrávaču s kapacitou 1 GB pamäte pre pesničky, ku ktorým máte prístup pomocou dotykových ovládacích prvkov na slúchadlách.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Až 8 hodín bezdrôtového prehrávania

Bezdrôtová technológia Bluetooth umožňuje slúchadlám JBL Endurance JUMP streamovať hudbu po celých 8 hodín bez obáv z dlhých káblov, ktoré by prekážali pri pohybe. Už po 10 minútach nabíjania môžete slúchadlá používať jednu hodinu. Kvalitný zvuk poskytnú 10 mm dynamické meniče s frekvenčným rozsahom 20 Hz – 20 kHz.

Technológia PowerHook

Bezpečný dizajn zavesenia na uchu, ktorý automaticky zapne/vypne napájanie pri nasadení alebo zložení slúchadiel. Pravú mušľu slúchadiel spoznáte podľa LED diódy, informujúcej o aktuálnom režime čí práve prebiehajúcom procese párovania so spolupracujúcim hudobným prehrávačom.

Dobre sadnú

Vďaka technológii TwistLock a FlexSoft, sú tieto slúchadlá ľahké a ergonomicky tvarované pre bezpečné nosenie a stabilitu bez ohľadu na charakter cvičenia.

Odolné a vodotesnosné

Vďaka vodotesnej konštrukcii a odolnosti triedy IPX7 sú slúchadlá JBL Endurance JUMP navrhnuté tak, aby mohli byť použité pri plávaní a pri všetkých poveternostných podmienkach. Odolné silikónové ochranné puzdro poslúži pri preprave slúchadiel.

Dotykové ovládanie pre pohodlie

Vonkajšie plôška pravého slúchadlá JBL Endurance JUMP slúži ako dotykový panel. Ovládanie sa vykonáva sériou poklepov. V hudobnom režime znamená jeden poklep funkciu Play/Pause, 2 × skok o skladbu vpred, 3 × skok späť. V režime handsfree, ktorý je tiež k dispozícii, jedným ťuknutím prijmeme hovor, respektíve ho ukončíme, a 2 poklepnutia znamenajú odmietnutie hovoru. Ťahom prsta smerom nahor alebo nadol nastavíte hlasitosť.

Hands-free telefonické hovory

Technológia Bluetooth umožňuje hovory bez použitia rúk, vďaka čomu sa môžete sústrediť a zamerať na tréning.

Obsah balenia

• slúchadlá Endurance JUMP
• 3 veľkosti nástavcov do uší
• nabíjací kábel
• športové ochranné puzdro

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jbl
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX7

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 25 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 8 hod.

Ostatné

Kód produktu: JBLENDURJUMPBLK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore