JBL Everest 110 čierne

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Frekvenčný rozsah (Hz): 10-22000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,


Cena 99,00 €

1,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá JBL Everest 110 disponujú svojim typickým JBL Pro Audio zvukom, ktorý poskytuje dynamický akustický výkon, neúnavne až 8 hodín na jedno nabitie. Pripájajú sa prostredníctvom Bluetooth verzie 4.1. Vďaka rýchlemu nabíjaniu je batéria znova plná už za 2 hodiny. Pod špeciálne tvarovanými nástavcami do uší sa skrývajú 5,8 mm meniče, ktoré reprodukujú frekvencie od 10 Hz do 22 kHz. Na kábli sa nachádza 1-tlačidlový ovládač s mikrofónom, pre jednoduché prijímanie hovorov či ovládanie hudby. Farebná varianta: čierna.

Bezdrôtový zážitok. Bezkonkurenčné pohodlie.

Bezdrôtové slúchadlá do uší JBL Everest 110 prichádzajú s legendárnym JBL Pro Audio zvukom, aký je súčasťou koncertných siení, štúdií a obývacích izieb už 70 rokov.​ Zažijete dynamický akustický výkon, neúnavne až 8 hodín na jedno nabitie, s 2 hodinami rýchleho nabíjania. 

JBL Everest 110

Pohodlné nástavce do uší

Ergonomický dizajn rozumie každému obrysu vášho ucha a pohodlne zapadne pre bezkonkurenčné pohodlie a hodiny zážitku z počúvania. Slúchadlá sú dodávané s tromi veľkosťami nástavcov do uší a s prvotriednu kovovovú povrchovú úpravu, tieto elegantné slúchadlá jedinečne vyzerajú a ešte lepšie znejú. Odvážte sa počúvať.​

JBL Everest 110 Black 2

Jednoduché ovládanie

Pre jednoduché ovládanie hudby a hands-free telefonických hovorov je tu ďiaľkový ovládač na kábli. Vychutnajte si krištáľovo čisté, telefonické hovory bez použitia rúk, pomocou vstavaného mikrofónu s potlačením ozveny. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 10-22000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JBL Everest 110 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené