JBL Free čierne

Cena:
129,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

Doprava zdarma

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší JBL Free v čiernej farbe zaistia slobodu pri počúvaní hudby, pretože sú úplne bez káblov. Do vašich uší bude prúdiť charakteristický zvuk JBL, ktorý je pohlcujúci, čistý a jasný. Sú malé a ľahké a disponujú 3 veľkosťami nástavcov a 2 veľkosťami gélových návlekov (zabezpečujú pevné uchytenie), vďaka čomu budú pohodlne sedieť na svojom mieste bez ohľadu na to, čo práve robíte. Certifikát IPX5 zaručuje ochranu proti dažďu, striekajúcej vode či slnečnému žiareniu. Na jedno nabitie dokážu hrať 4 hodiny, no ich súčasťou je aj nabíjacie puzdro, ktoré obsahuje energiu na ďalších 20 hodín záložného napájania.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtové slúchadlá Sony WF1000XB s aktívnym potlačením hluku umožnia počúvať hudbu bez káblov a nežiaduceho hluku na pozadí. Miniatúrne slúchadlá do ucha poskytujú ozajstnú slobodu bez káblov spolu s prenosom zvuku cez rozhranie BLUETOOTH. Funkcia inteligentného počúvania technológie Adaptive Sound Control sama deteguje vašu aktivitu, ako je napríklad cestovanie, chôdza či čakanie, a následne vhodne upraví nastavenia okolitého zvuku. Automatické zapínanie a vypínanie šetrí batériu slúchadiel, keď ich nepoužívate. Režim okolitého zvuku vám umožní nepremeškať dôležité hlásenia.

Základné parametre

 • Značka: Sony
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 5-40000
 • NFC: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Telefonovanie, hudba, aktivity – žiadne káble

Skutočne bezdrôtové slúchadlá do uší JBL Free poskytujú JBL charakteristický zvuk v intuitívnom, no zároveň inteligentnom balení. Úplne bez káblov, a s jednoduchým ovládaním, sú JBL Free vašim flexibilným spoločníkom pre telefonovanie, počúvanie hudby a aktívny životný štýl. Získate 24 hodín kombinovaného prehrávania: 4 hodiny nepretržitého počúvania prostredníctvom slúchadiel plus 20 hodín zálohy z inteligentného nabíjacieho puzdra. Ergonomika Comfort Stay Secure Fit s 3 veľkosťami nástavcov do uší a 2 veľkosťami gélových návlekov poskytuje dokonalé prispôsobenie pre celodenné nosenie a aktívne použitie. Vodotesný bezproblémový IPX5 certifikovaný dizajn chráni prehrávanie hudby pred slnečným žiarením a dažďom. Nastavte si svoj zážitok z počúvania v troch jednoduchých krokoch: 1. - použite jedno slúchadlo pre telefonovanie, 2. - použite dve slúchadlá pre počúvanie hudby, 3. - pridajte gélové návleky pre bezpečné zachytenie počas tréningu.

Funkcie

 • Skutočne bezdrôtové - Objavte slobodu bezdrôtového štýlového počúvania hudby, správy vašich hovorov alebo tréningu.

 • JBL charakteristický zvuk - Pohlcujúci JBL charakteristický zvuk dodávaný v intuitívnom, inteligentnom balení.

 • 24 hodín kombinovaného prehrávania - Vychutnajte si celý deň bezdrôtového zvuku so 4 hodinami nepretržitého prehrávania a 20 hodinami záložného napájania z nabíjacieho puzdra.

 • Šikovné nabíjacie puzdro - Chráňte slúchadlá a nabíjajte ich vtedy, keď ich nepoužívate. Poskytuje viac ako 20 hodín úplného záložného nabíjania s 15 minútovým rýchlym nabitím pre 1 hodinu prehrávania hudby.

 • Handsfree telefonické hovory - Integrovaný mikrofón pre jasné telefonické hovory. Automatické prepínanie stereo-mono režimu pre prirodzený zážitok z telefonovania.

 • Režim telefonovania - Automatické prepnutie na mono režim pri telefonickom hovore pre oveľa prirodzenejší telefonický zážitok.

 • Jednoduché ovládanie - Plne ovládajte svoje telefonické hovory a hudbu pomocou jedného intuitívneho tlačidla.

 • Comfort Stay Secure Fit - Prvotriedna ergonomika s 3 veľkosťami nástavcov do uší a 2 veľkosťami gélových návlekov zaručuje bezpečné uchytenie, ktoré zostáva s vami bez ohľadu na to, čo práve robíte

 • Odolné voči vode - IPX5 certifikovaný dizajn zaistí prehrávanie hudby počas slnečného žiarenia ako aj dažďa.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jbl
Frekvenčný rozsah (Hz): 10-22000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 99 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 10-22000
Ovládanie hlasitosti: Nie
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 4 hod.

Ostatné

Kód produktu: JBLFREEXBLKBT

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore