Zvážte aj tento produkt

JBL E15 v štýlovej červenej farbe poskytujú presnú reprodukciu zvuku. Sú ľahké, kompaktné a vďaka ergonomickému tvaru s viacerými nadstavcami aj pohodlné na nosenie. Slúchadlá s textilným káblom disponujú mikrofónom a jednotlačidlovým ovládačom, ktorý slúži na prepnutie hudby alebo na prijatie hovoru. Textil, ktorým je kábel potiahnutý obmedzuje zamotanie slúchadiel. Praktické puzdro, ktorým sú slúchadlá JBL E15 vybavené slúži na ich úschovu. Slúchadlá disponujú 3,5 mm konektorom, impedanciou 16 Ohm, frekvenčným rozsahom 20 Hz-20 kHz a dynamickým meničom 8,6 mm.

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Odolné voči potu

Športové slúchadlá JBL Inspire 300 do ucha sú vyvinuté pre tréning v akýchkoľvek podmienkach. Odolávajú pôsobeniu dažďa, vody a potu.

Charakteristický JBL zvuk s Pure Bass

Už viac ako 70 rokov navrhuje firma JBL presný, prirodzene znejúci zvuk, aký nájdete v špičkových kinách, na štadiónoch a v nahrávacích štúdiách po celom svete.

Technológia TwistLock

Patentovaná technológia TwistLock poskytuje bezpečné uchytenie, vďaka čomu slúchadlá JBL Inspire 300 nikdy nevypadnú, a to ani pri najnáročnejších pohybových aktivitách.

FlexSoft pre pohodlné nosenie

So zárukou, že nikdy neublížia, sú tieto slúchadlá vyrobené z ultra mäkkého, pružného silikónu, na zaistenie pohodlného nosenia počas mnohých hodín.

Umožnia vnímanie okolia

Slúchadlá sú ergonomicky navrhnuté tak, aby umožnili vnímanie okolitého hluku, takže si budete vedomí svojho okolia v priebehu používania pre zabezpečenie vášho bezpečia pri pohybe na ulici.

Quick Click magnety

Vďaka Quick Click magnetom sú športové slúchadlá JBL Inspire 300 odolné voči zamotaniu a kedykoľvek pripravené na nosenie i na uloženie.

Mikrofón a diaľkové ovládanie pre ovládanie hovorov

Systém mikrofónu s jedným tlačidlom a odolnosťou voči potu a vode, poskytuje novú úroveň pohodlia pre užívateľov. Prostredníctvom kliknutia na tlačidlo na diaľkovom ovládači budete môcť ovládať telefónne hovory a hudobné skladby bez toho, aby ste museli prerušiť svoje cvičenie. Mikrofón a diaľkové ovládanie je kompatibilné s väčšinou smartfónov.

Obsah balenia:
1 pár športových slúchadiel JBL Inspire 300
1 športové puzdro
2 veľkosti nástavcov

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Rozhranie: 3,5 mm
Štýl nosenia: do uší
Ovládanie hlasitosti: Nie
Potlačenie šumu: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,2 m

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Hmotnosť: 109 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Nie
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

Rozhranie: 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,2 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Ostatné

Kód produktu: JBLINSP300RNB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore