Popis produktu

Pohodlné a ľahké bezdrôtové slúchadlá na uši JBL Live 660NC v bielom prevedení prinesú do vašich uší jedinečný zvuk JBL Signature Sound, ktorý si s určitosťou budete užívať po celý deň. Špecifikom sú technológie Adaptive Noise Cancelling (nebude vás rušiť žiadny okolitý nepríjemný šum), Ambient Aware (zosilní okolité zvuky) či TalkThru (zoslabí sa hudba a zosilní reč). Disponujú integrovanou batériou a na jedno nabitie dokážu hrať nepretržite až 40 hodín so zapnutým BT aj ANC (50 hodín so zapnutým BT a vypnutým ANC). Pýšia sa odnímateľným káblom, kompatibilitou s hlasovými asistentmi, viacbodovým pripojením (prepínanie z jedného Bluetooth zariadenia na druhé), cestovným puzdrom, vstavaným mikrofónom (pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov) a ovládacími tlačidlami umiestnenými priamo na náušníku.

Užívajte si hudbu bez rušivých zvukov z okolia

Slúchadlá sú vybavené silnými 40 mm meničmi a poskytujú zvuk JBL Signature zvýraznený vylepšenými basmi, takže každú skladbu budete počuť naplno. Keď je hudba to jediné, čo potrebujete, technológia Adaptive Noise Canceling vám umožní blokovať okolité zvuky, takže nič nebude rušiť vaše tóny. Funkcia Ambient Aware cás chráni pri prechádzkach po uliciach so zapnutou hudbou a funkcia TalkThru vám umožní komunikovať s priateľmi bez toho, aby ste museli zložiť svoje slúchadlá. Potrebujete pomoc počas dňa? Získajte ju od preferovaného asistenta pomocou hlasu alebo poklepaním na slúchadlo. A ak nastavíte Hey Google, môžete aktivovať svoje funkcie JBL Live 660NC iba pomocou hlasu. Slúchadlá sú ľahké a pohodlné vďaka mäkkému čalúnenému hlavovému pásu a vďaka integrovanej batérii si užijete až 50 hodín streamovania hudby s vypnutou funkciou ANC. Poteší aj možnosť dokonalých stereo hovorov či pohodlný odpojiteľný audio kábel, ktorý umožní počúvať, aj keď sa vybije batéria. Akonáhle slúchadlá nepoužívate, prehrávanie sa pozastaví, a keď ich opäť zdivhnete, prehrávanie sa obnoví. 

Unikátne vlastnosti

 • Zvuk JBL Signature Sound – 40 mm meniče a charakteristický zvuk, ktorý môžete nájsť na prestížnych podujatiach po celom svete.

 • Adaptive Noise Cancelling a Ambient Aware – S funkciou Adaptive Noise Cancelling udržíte hluk z okolia mimo a zostanete sústredení na hudbu. Technológia Ambient Aware vám zas umožní bezpečne kráčať rušnými ulicami tým, že zosilní okolité zvuky, zatiaľ čo vďaka aplikácii TalkThru sa zoslabí hudba a zosilní reč, vďaka čomu sa budete môcť rozprávať s priateľmi pri zapnutých slúchadlách.

 • Získajte pomoc iba pomocou svojho hlasu - Získajte pomoc od preferovaného hlasového asistenta pomocou hlasu alebo poklepaním na slúchadlo. Aktivujte ANC alebo funkciu Ambient Aware, skontrolujte výdrž batérie alebo vypnite svoje JBL Live 660NC jednoducho hlasom pomocou aplikácie Hey Google.

 • Výdrž batérie až 50 hodín a funkcia Speed Charge – Slúchadlá vám poskytnú až 50 hodín hrania s vypnutou funkciou ANC, až 40 hodín so zapnutou funkciou ANC a 4 hodiny prehrávania len za 10 minút nabíjania. Odpojiteľný zvukový kábel vám umožní počúvať hudbu, aj keď je batéria vybitá.

 • Perfektné stereo hovory - Zostaňte v kontakte so svojimi blízkymi vďaka správe hovorov pomocou tlačidiel na slúchadle. Mikrofónová technológia umožňuje dokonalé stereo hovory.

 • Pohodlný textilný hlavový pás a cestovné puzdro – Slúchadlá sú mimoriadne pohodlné vďaka pasujúcemu textilnému hlavovému pásu a mäkkým náušníkom. Mäkké puzdro slúži na ochranu aj uloženie vašich slúchadiel na cestách. 

 • Viacbodové pripojenie - Umožňuje vám bez námahy prepínať z jedného Bluetooth zariadenia na druhé. Môžete jednoducho prepnúť z videa na tablete na hovor z mobilného telefónu.

 • Automatické prehrávanie a pozastavenie - Vaša hudba sa automaticky pozastaví, keď si zložíte slúchadlá a začne sa znova prehrávať, keď si ich nasadíte na uši.

 • Funkcia Fast Pair od Google - Vďaka funkcii Fast pair od spoločnosti Google, sú slúchadlá okamžite pripojené k zariadeniu so systémom Android. Stačí poklepať na displej zariadenia a môžete spárovať viacero zariadení.

 • Aplikácia My JBL Headphones - Zvuk a funkcie slúchadiel je možné ľahko prispôsobiť pomocou bezplatnej aplikácie My JBL Headphones: stiahnutím bezplatnej aplikácie zmeňte nastavenia EQ, zvoľte preferovaného hlasového asistenta, upravte nastavenia Smart Ambient a oveľa viac.

Technické parametre

 • Veľkosť meniča: 40 mm

 • Lítium-iónová polymérová batéria s kapacitou 750 mAh

 • Čas prehrávania hudby so zapnutou funkciou BT a vypnutou funkciou ANC: až 50 hodín

 • Čas prehrávania hudby so zapnutou funkciou BT a zapnutou funkciou ANC: až 40 hodín

 • Čas nabíjania: 2 hodiny

 • Bluetooth v5.0

 • Obsah balenia: slúchadlá, audio kábel, USB nabíjací kábel typu C, cestovné puzdro, záručné podmienky, sprievodca rýchlym štartom

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JBL Live 660NC biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené