JBL LIVE400BT biele

Cena:
89,00 €

Pôvodná cena 129,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,78 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši JBL LIVE400BT v bielej farbe ocenia všetci tí, ktorí chcú mať svoju hudbu neustále pri sebe, a to bez prítomnosti otravných káblov. Pýšia sa funkciou Ambient Aware, vďaka ktorej zosilníte okolitý zvuk a budete tak počuť, čo sa okolo vás deje, a technológiou TalkThru, ktorá zníži úroveň hudby, aby ste sa mohli rozprávať so svojimi priateľmi bez toho, aby ste zložili slúchadlá. Jednoduchým klepnutím na slúchadlo môžete aktivovať hlasového asistenta Google alebo Amazon Alexa. Disponujú integrovanou batériou, ktorá zabezpečí až 24 hodín prísunu hudby na jedno nabitie. Ak sa batéria vybije, stačí pripojiť odpojiteľný audio kábel s diaľkovým ovládačom a mikrofónom a pokračovať ďalej.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 31 %

Zvážte aj tento produkt

Štýlové Bluetooth slúchadlá na uši JBL LIVE500BT v bielej farbe ocenia všetci tí, ktorí chcú mať svoju hudbu neustále pri sebe, a to bez prítomnosti otravných káblov. Pýšia sa funkciou Ambient Aware, vďaka ktorej zosilníte okolitý zvuk a budete tak počuť, čo sa okolo vás deje, a technológiou TalkThru, ktorá zníži úroveň hudby, aby ste sa mohli rozprávať so svojimi priateľmi bez toho, aby ste zložili slúchadlá. Jednoduchým klepnutím na slúchadlo môžete aktivovať hlasového asistenta Google alebo Amazon Alexa. Disponujú integrovanou batériou, ktorá zabezpečí až 30 hodín prísunu hudby na jedno nabitie. Ak sa batéria vybije, stačí pripojiť odpojiteľný audio kábel s diaľkovým ovládačom a mikrofónom a pokračovať ďalej.

Základné parametre

 • Značka: Jbl
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 18-20000
 • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Užite si hudbu bez káblov

Slúchadlá s vynikajúcim zvukom sú vybavené masívnymi 40 mm meničmi a prinášajú charakteristický zvuk JBL, ktorý sa vyznačuje zvýraznenými basmi, takže vyznie každý tón v každej skladbe. Potrebujete nejakú pomoc? Jednoducho sprístupnite službu hlasových asistentov Google Assistant alebo Amazon Alexa jedným klepnutím na slúchadlo a prehrajte si svoj obľúbený zoznam skladieb, napíšte svojmu priateľovi alebo skontrolujte počasie a ešte oveľa viac bez toho, aby ste sa pozerali na svoj telefón. Slúchadlá vás udržia v kontakte so svojím okolím vďaka funkcii Ambient Aware a technológii TalkThru, ktorá umožňuje konverzáciu bez potreby zloženia slúchadiel. S ľahkosťou a pohodlím, ktoré zabezpečujú mäkké náušníky a tkaninový hlavový pás, si môžete vychutnať počúvanie hudby až 24 hodín. Slúchadlá sú plne nabité už za dve hodiny, podporujú viacbodové pripojenie a majú praktický odpojiteľný kábel s diaľkovým ovládačom a mikrofónom, ktorý vám umožňuje pokračovať v počúvaní aj vtedy, ak sa batéria vybije.

 

Unikátne vlastnosti

 • Charakteristický zvuk JBL – 40 mm meniče a charakteristický zvuk, ktorý môžete nájsť na najznámejších miestach po celom svete.

 • Získajte pomoc od hlasového asistenta – Prehrajte si svoj obľúbený zoznam skladieb, napíšte priateľovi, skontrolujte počasie a oveľa viac jednoduchým klepnutím na slúchadlo, čím aktivujete službu hlasového asistenta Google alebo Amazon Alexa. Použite aplikáciu JBL App na jednoduché nastavenie preferovaných hlasových asistentov.

 • Technológia Ambient Aware a TalkThru – Nedovoľte, aby sa hudba zastavila. Buďte v kontakte so svojím okolím súčasne s počúvaním vašich melódií. Dotykom tlačidla Ambient Aware zosilníte okolitý zvuk a môžete tak počuť, čo všetko sa deje okolo vás. Režim TalkThru zníži úroveň hudby, čo vám umožní hovoriť so svojimi priateľmi bez toho, aby ste si museli zložiť slúchadlá z hlavy.

 • 24 hodinová výdrž batérie za 2 hodiny nabíjania – Užívajte si svoju obľúbenú hudbu celý deň a vychutnajte si rýchle nabíjanie, ak to nestačí.

 • Hands-free telefonické hovory – Zostaňte v kontakte so svojím svetom spravovaním telefonických hovorov pomocou tlačidiel na slúchadle. Ak je batéria vybitá, stačí pripojiť audio kábel a pokračovať v počúvaní a rozhovore. 

 • Viacbodové pripojenia – Umožňujú jednoduché prepínanie z jedného Bluetooth zariadenia na druhé. Môžete jednoducho prepnúť z videa na svojom tablete na telefonický hovor na mobilnom telefóne, takže nikdy nezmeškáte telefonický hovor. 

 • Aplikácia My JBL Headphones – Prispôsobte si svoj zážitok z počúvania tým, že si upravíte zvuk podľa vašich predstáv prostredníctvom bezplatnej aplikácie My JBL Headphones.

 • Pohodlný tkaninový hlavový pás – Slúchadlá majú tvarovaný tkaninový hlavový pás, ktorý drží pohodlne na hlave, a mäkké náušníky, ktoré zabezpečujú maximálne pohodlie pri počúvaní hudby.

 • Odpojiteľný kábel s diaľkovým ovládačom a mikrofónom – Ak je batéria vybitá, stačí pripojiť audio kábel a pokračovať v počúvaní hudby alebo telefonickom rozhovore.

Obsah balenia

 • Slúchadlá JBL LIVE400BT

 • Odpojiteľný audio kábel

 • Nabíjací kábel

 • Záručný list

 • Sprievodca rýchlym štartom

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jbl
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 185,8 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Ostatné

Kód produktu: JBLLIVE400BTWHT

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore