JBL LIVE650BTNC modré

Cena:
159,00 €

Pôvodná cena 199,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 3,18 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši JBL LIVE650BTNC v modrej farbe ocenia všetci tí, ktorí chcú mať svoju hudbu neustále pri sebe, a to bez prítomnosti otravných káblov. Obľúbené tóny budú prúdiť do vašich uší z výkonných 40 mm náušníkov. Pýšia sa funkciou aktívneho potlačenia hluku, vďaka ktorému už vás nebude rušiť žiadny vonkajší nepríjemný zvuk. Disponujú integrovanou batériou a na jedno nabitie dokážu hrať nepretržite 30 hodín (20 hodín s funkciou BT + ANC). Jednoduchým klepnutím na slúchadlo môžete aktivovať hlasového asistenta Google alebo Amazon Alexa. Ak sa batéria vybije, stačí pripojiť odpojiteľný audio kábel s diaľkovým ovládačom a mikrofónom a pokračovať ďalej.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 20 %
Popis produktu

Užite si hudbu bez káblov a rušivých zvukov okolia

Slúchadlá s vynikajúcim zvukom a s potlačením hluku sú vybavené výkonnými 40 mm meničmi a prinášajú charakteristický zvuk JBL, ktorý sa vyznačuje zvýraznenými basmi, takže vyznejú všetky tóny v každej skladbe. A ak je hudba jediná vec, na ktorej záleží, technológia aktívneho potlačenia hluku vám umožňuje zablokovať okolité zvuky, takže vás už nič nebude rušiť. Potrebujete nejakú pomoc? Sprístupnite službu hlasových asistentov Google Assistant alebo Amazon Alexa jedným klepnutím na slúchadlo a prehrajte si svoj obľúbený zoznam skladieb, napíšte svojmu priateľovi alebo skontrolujte počasie a oveľa viac bez toho, aby ste pozerali na svoj telefón. So štýlovým, ľahkým a pohodlným dizajnom budete môcť počúvať svoju obľúbenú hudbu až 30 hodín (20 hodín s funkciou BT + ANC). Slúchadlá sú plne nabité už za dve hodiny. Podporujú viacbodové pripojenia a majú praktický odpojiteľný kábel s diaľkovým ovládačom a mikrofónom, ktorý vám umožňuje pokračovať v počúvaní aj vtedy, ak sa batéria vybije. 

Unikátne vlastnosti

 • Charakteristický zvuk JBL - 40 mm meniče a charakteristický zvuk, ktorý môžete nájsť na najznámejších miestach po celom svete.

 • Získajte pomoc od hlasového asistenta - Prehrajte si svoj obľúbený zoznam skladieb, napíšte svojmu priateľovi, skontrolujte počasie a oveľa viac jednoduchým klepnutím na slúchadlo, čím aktivujete službu hlasového asistenta Google alebo Amazon Alexa. Použite aplikáciu JBL App na jednoduché nastavenie preferovaných hlasových asistentov.

 • Stlačte prehrávanie, zrušte rozptýlenie - Pomocou funkcie aktívneho potlačenia hluku sa nenechajte rušiť okolitým hlukom a udržiavajte hluk čo najďalej od seba a sústreďte sa len na počúvanie obľúbenej hudby.

 • Hands free telefonické hovory - Zostaňte v kontakte so svojim svetom spravovaním telefonických hovorov pomocou tlačidiel na slúchadle. Ak je batéria vybitá, stačí pripojiť audio kábel a pokračovať v počúvaní a rozhovore.

 • Viacbodové pripojenia - Umožňujú jednoduché prepínanie z jedného Bluetooth zariadenia na druhé. Môžete jednoducho prepnúť z videa na svojom tablete na telefonický hovor na mobilnom telefóne.

 • Pohodlne pasujúci tkaninový hlavový pás - Slúchadlá majú tvarovaný tkaninový hlavový pás, ktorý drží pohodlne na hlave, a mäkké náušníky, ktoré zabezpečujú maximálne pohodlie pri počúvaní hudby.

 • Aplikácia My JBL Headphones - Prispôsobte si svoj zážitok z počúvania tým, že si upravíte zvuk podľa vašich predstáv prostredníctvom bezplatnej aplikácie My JBL Headphones.

 • 30 hodinová výdrž batérie s vypnutou funkciou ANC - Užívajte si svoju obľúbenú hudbu 30 hodín s vypnutou funkciou aktívneho potlačenia hluku, alebo 20 hodín so zapnutou funkciou Bluetooth a funkciou aktívneho potlačenia hluku.

 • Ak slúchadlá nepoužívate, budú v bezpečí - Mäkké puzdro slúži ako ochrana a tiež aj ako miesto na uskladnenie slúchadiel vtedy, ak ich nepoužívate.

Obsah balenia

 • Slúchadlá LIVE650BTNC

 • Odpojiteľný audio kábel

 • Nabíjací kábel

 • Ochranné puzdro

 • Záručný list

 • Sprievodca rýchlym štartom

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jbl
Frekvenčný rozsah (Hz): 16-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Hmotnosť: 260 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 16-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Ostatné

Kód produktu: JBLLIVE650BTNCBLU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore