JBL Quantum 300

Cena:
79,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,58 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset JBL Quantum 300 vybavený 50 mm meničmi a funkciou JBL QuantumSOUND Signature vám poskytne skvelý audio zážitok. Pomocou pokročilých algoritmov JBL QuantumSURROND vytvoríte v slúchadlách virtuálny priestorový zvuk. Komunikáciu s vašimi spoluhráčmi zabezpečí vyklápací mikrofón zameriavajúci sa na hlas. Nechýba ani ovládanie hlasitosti umiestnené na slúchadle. Presné nastavenie zvuku umožní obslužný softvér JBL QuantumENGINE. Pohodlie poskytnú polstrované náušníky a ľahká čelenka. Headset k zariadeniam pripojíte 1,2 metrovým káblom s kombinovaným 3,5 mm jack konektorom. V balení tiež nájdete 1,5 metrový predlžovací kábel s USB audio adaptérom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Headset s funkciou JBL QuantumSURROUND

Herný headset JBL Quantum 300 s ľahkou čelenkou a polstrovanými náušníkmi je vybavený 50 mm meničmi s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz, impedanciou 32 ohmov a citlivosťou 100 dBi. Virtuálny priestorový zvuk znejúci z vašich slúchadiel dosiahnete pomocou pokročilých algoritmov JBL QuantumSURROUND. Vďaka funkcii JBL QuantumSOUND Signature budete počuť najtichšie kroky aj ten najhlasnejší výbuch.

Výbava a možnosti pripojenia

Náhlavná súprava disponuje vyklápacím mikrofónom zameriavajúcim sa na hlas, ktorý vám umožní krištáľovo čistú komunikáciu so spoluhráčmi. Vhod príde aj ovládanie hlasitosti umiestnené na slúchadle. Headset je kompatibilný s počítačmi aj s hernými konzolami Xbox, PlayStation a Nintendo Switch. Pripojenie zabezpečuje 1,2 metrový kábel s kombinovaným 3,5 mm jack konektorom. Nechýba ani 1,5 metrový predlžovací kábel s USB audio adaptérom.

JBL QuantumENGINE

V obslužnom softvéri JBL QuantumENGINE si môžete vybrať preferované nastavenie virtuálneho priestorového zvuku, vytvoriť samostatné profily, nastaviť ekvalizér alebo si vybrať zo 6 predvolieb.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 100 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB, 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 230 mm
Výška: 110 mm
Hmotnosť: 245 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 100 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB, 3,5 mm jack

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: JBLQUANTUM300BLK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore