JBL Stage A6004

  • Doprava zadarmo

Celkový výkon: 560 W, Maximálny výkon (4 Ohm): 60 W, Maximálny výkon (2 Ohm): 70 W,


Cena 139,00 €

2,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Kompaktný autozosilňovač JBL Stage A6004 je 4-kanálový digitálny zosilňovač, ktorý aj napriek svojim rozmerom poskytne vysoký celkový špičkový výkon 560 W. Špecifikom je inovatívne ovládanie vstupnej úrovne a prepínateľný basový ekvalizér, ktorý poslúži na optimalizáciu výkonu subwoofera a reproduktorov. Disponuje výkonom 70 W RMS (2 Ohmy), 60 W RMS (4 Ohmy), frekvenčným rozsahom 20 Hz – 20 kHz a pomerom signálu k šumu 75 dB. S určitosťou poteší prítomnosť úplnej integrovanej ochrany (zabudovaný obvod na ochranu pred skratom, teplotou, prepätím a podpätím), ktorá dokáže zabezpečiť spoľahlivý chod bez prerušenia. Zariadenie poskytuje správny a spoľahlivý výkon pre širokopásmové použitie a jeho inštalácia je veľmi jednoduchá.

Sila, ktorú budete cítiť vo svojom vnútri

JBL zosilňovače sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách a poskytujú správny výkon a počet kanálov pre širokopásmové použitie. Tieto kompaktné zosilňovače sú vybavené všetkými dôležitými vstupmi a používateľskými ovládacími prvkami, vrátane basového ekvalizéra ako aj ovládača LPF a HPF výhybky. Zosilňovče je možné jednoducho nainštalovať a sú spoľahlivé. 

Unikátne funkcie

  • Hodnotne skonštruované – Zosilňovač Stage poskytuje skutočný JBL výkon s funkciami potrebnými na správne ladenie a optimalizáciu výkonu.

  • Kompaktná stopa – Pretože je stále ťažšie nájsť dostatočný priestor pre montáž zosilňovača, bola vyvinutá táto séria v kompaktnej podobe, ktorá umožňuje väčšiu univerzálnosť umiestnenia.

  • Integrovaná ochrana – Zosilňovač má zabudovaný obvod na ochranu pred skratom, teplotou, prepätím a podpätím. Na všetkých modeloch je zahrnutý LED indikátor, ktorý vám umožní poznať existenciu jedného z týchto stavov. 

  • Ovládanie vstupnej úrovne – Ak používate vstupy nízkej úrovne, tento ovládač upravuje citlivosť vstupu medzi 200 Vrms a 5,0 Vrms. Ak používate vstupy vysokej úrovne, tento ovládač upravuje citlivosť vstupu medzi 0,5 Vrms a 15 Vrms. 

  • Prepínateľný basový ekvalizér – Poskytuje dostupné posilnenie basov pri 45 Hz na 6dB alebo 12 dB, čo slúži ako jedinečný nástroj na optimalizáciu výkonu subwoofera a reproduktorov na základe umiestnenia a typu ozvučnice. 

  • Štýlový priemyselný dizajn – Čierna s hlbokými drážkami, strieborná sieťovina, eloxovaný JBL odznak s oranžovými koncovými panelmi a dnom.

  • Prepínač režimu výhybky - Ovládač LPF výhybky je možné prepínať medzi 0 dB až 12 dB pri 45 Hz, čo poskytuje používateľovi možnosť upraviť zvuk podľa prostredia a/ alebo konkrétneho použtia.
  • Ovládač výhybky poskytuje používateľovi dodatočné jemné doladenie - Upravuje hraničnú frekvenciu medzi 32 Hz a 320 Hz. (Jeden ovládací prvok pre každý stereo pár.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 560 W
Maximálny výkon (4 Ohm) 60 W
Maximálny výkon (2 Ohm) 70 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JBL Stage A6004

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené