JBL Stage2 9634


Autoreproduktor, Typ reproduktora: 3 - pásmové, RMS výkon: 70 W, Max. výkon (špičkový): 420 W, Frekvenčný rozsah: 50-21000 Hz, Impedancia: 4 ohm, Citlivosť: 92 dB, Montážna hĺbka: 76 mm, Materiál membrány: polypropylén. 38,00 €/kus. Viac info


Cena 75,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,52 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Špičkové 3-pásmové koaxiálne autoreproduktory JBL Stage2 9634 v čiernej farbe s oranžovým vyobrazením značky vám ponúknu kvalitný zvuk a vysoký výkon, ktoré vás budú sprevádzať počas vašich ciest. Pýšia sa výkonnými basmi a nízkym skreslením a dokážu spracovať výkon až do 420 W. Vaše obľúbené tóny poplynú do priestoru zo 6" x 9" (152 mm x 230 mm) reproduktorov, ktoré obsahujú vstrekovaný polypropylénový wooferový kónus starajúci sa o zvýšený nízkofrekvenčný výstup a bohatší hudobný charakter. Audio technici reproduktory vyladili k prvotriednosti, čím zaručujú kvalitný a charakteristický zvuk, ktorým sa hrdí značka JBL. V balení nájdete dvojicu reproduktorov, dvojicu mriežok, skrutky a rýchloupínacie spony.

Spoľahlivé reproduktory

Tieto reproduktory prinesú koncertný zážitok do vášho automobilu, nákladného auta či SUV. Ich polypropylénový woofer poskytuje silný výkon s veľkým rozšírením nízkych koncov a čistý stredový rozsah. Woofer je spojený s PEI vyváženým kopulovitým tweeterom, ktorý vypĺňa ich zvukový podpis ostrými a vysokými frekvenciami. Ďalším bonusom je rámová konštrukcia, ktorá bola navrhnutá tak, aby ju bolo možné ľahko umiestniť do väčšiny továrenských otvorov bez potreby úpravy vozidla, miesta montáže alebo reproduktora.

Unikátne vlastnosti

  • Vstrekovaný polypropylénový kónus – Polypropylénový wooferový kónus je navrhnutý pre jedinečnú tuhosť a citlivosť. Výsledkom je zvýšený nízkofrekvenčný výstup a bohatší hudobný charakter. 

  • 6" x 9" (152 mm x 230 mm) trojpásmový reproduktor do auta

  • Spracovanie výkonu: 70 Wrms, 420 W max.

  • Citlivosť: 92 dB

  • Frekvenčná odozva: 50 Hz – 21 kHz

  • Nominálna impedancia: 4 Ohmy

  • Obsah balenia: 2x reproduktor, 2x mriežka, 8x skrutky, 8x rýchloupínacie spony

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

RMS výkon 70 W
Typ reproduktora 3 - pásmové
Impedancia 4 ohm
Max.výkon(Špičkový) 420 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JBL Stage2 9634

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami