JBL T110BT biele

Zobraziť


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší


Cena 34,90 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 39,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Ľahké a pohodlné bezdrôtové slúchadlá do uší JBL T110BT v bielom prevedení vám prinášajú jedinečný zvuk JBL Pure Bass. Obsahujú pár 8,6 mm meničov, ktoré dodávajú zvuk hlbokých basov, čím sa dosiahne zvuk, aký ste zažili v koncertných sálach a na štadiónoch. Plochý kábel je odolný voči zamotaniu. Umožňujú uskutočniť alebo prijímať telefonické hovory bez použitia rúk. Batéria je nabíjaná prostredníctvom mikro USB konektora a zaisťuje až 6 hodín prehrávania.

Hudba na krku

Slúchadlá JBL T110BT sa môžu stať neoddeliteľnou súčasťou vášho každodenného života s hudbou na dosah. Sú dostatočne ľahké pre pohodlné nosenie celé hodiny. Kábel je odolný proti zamotaniu a pohodlné ergonomický tvarované silikónové nastavce do uší si môžete vybrať z 3 dodaných veľkostí (S, M, L ).

JBL Pure Bass zvuk

Už viac ako 60 rokov navrhuje firma JBL presný, pôsobivý zvuk, aký nájdete na veľkých koncertných vystúpeniach po celom svete. Bezdrôtové slúchadlá do uší JBL T110 BT reprodukujú rovnaký JBL zvuk, pričom vydávajú basy, ktoré majú hĺbku ako aj výkon.

6-hodinová životnosť batérie*

Prenos zvuku je cez Bluetooth, verzia V4.0, ktorá má zníženú energetickú náročnosť. Vstavaná batéria je nabíjaná prostredníctvom mikro USB konektora, zaisťuje až 6 hodín prehrávania, s rýchlym nabíjaním v priebehu už 2 hodín. *Pri nízkej okolitej teplote sa doba prehrávania môže znížiť.

Magnetické vedenie kábla

Zaisťuje to, že slúchadlá zostanú pohodlne zaistené a zavesené okolo vášho krku bez toho, aby sa zamotali vtedy, ak ich práve nebudete používať. Na ľavej strane kábla nájdete batériu s malou LED diódou, ktorá zobrazuje stav slúchadiel.

3-tlačidlový diaľkový ovládač s mikrofónom

Vychutnajte si bezdrôtové telefonické hovory a spravujte si svoju hudbu bez použitia rúk. Na pravej strane kábla je umiestnený ovládač s mikrofónom a ovládacími tlačidlami hlasitosti, medzi ktorými nájdete tlačidlo zapnutia/vypnutia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia JBL T110BT biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

17. 5. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • 5