JBL Tune 115TWS biele


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,

Farba


Cena 69,90 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 79,00 € Zobraziť nápoveď

1,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Decentné bezdrôtové slúchadlá do uší JBL Tune 115TWS v bielom farebnom prevedení vás na prvý pohľad očaria skutočnou bezdrôtovou slobodou, elegantným dizajnom a výnimočným zvukom podporovaným technológiou Pure Bass. Napriek malým rozmerom poskytnú bohatú a čistú reprodukciu hudby vďaka kvalitným 5,8 mm dynamickým meničom a o komfort sa postará nízka hmotnosť a vymeniteľné nástavce do uší. Disponujú funkciou Dual Connect (umožňuje používať jedno alebo obe slúchadlá kedykoľvek budete chcieť), technológiou Bluetooth 5.0 (väčší dosah, rýchlejší prenos), integrovaným mikrofónom a dotykovým ovládaním (hlasový asistent, telefonáty). Na jedno nabitie budú hrať 6 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a dodatočne nabije pre ďalších 15 hodín počúvania.

Čistý basový zvuk bez káblov

Ponorte sa do sveta obľúbeného zvuku. Či už ste naladení na hudbu alebo telefonujete, neotravujú vás žiadne káble, ktoré by vás držali v pozadí. Funkcia Dual Connect vám umožní používať ktorékoľvek slúchadlo, alebo obe, kedykoľvek budete chcieť v stereo alebo mono režime. Vaši obľúbení interpreti budú znieť neuveriteľne vďaka JBL Pure Bass. S výdržou batérie až 21 hodín a pohodlným uchytením sa môžete zabávať po celý deň aj noc. Navyše môžete volať a ukončovať hovory alebo hovoriť so svojím hlasovým asistentom iba pomocou prsta.

Špecifické funkcie

 • Precíťte basy - JBL prevádzkuje festivaly a koncerty po celom svete už desaťročia. Teraz nechajte JBL oživiť svoj vlastný svet s neuveriteľným zvukom Pure Bass.

 • Dlhšie počúvanie - S výdržou batérie až 21 hodín (6 hodín zo slúchadiel a 15 hodín z puzdra) môžete počúvať celý deň a celú noc a dobiť ich navyše iba s 15-minútovým nabíjaním. 

 • Buď jedno ucho alebo obe - Ľavé ucho, pravé ucho, obe uši? Sila funkcie Dual Connect vám dáva na výber, aby ste si mohli  bez problémov vychutnať hudbu alebo telefonovať pomocou jedného alebo oboch slúchadiel. A životnosť batérie bude s vami držať krok, pretože počas používania jedného slúchadla môžete druhé slúchadlo nabíjať.

 • Pohodlné napasovanie - Zažite úplnú slobodu s týmito skutočne bezdrôtovými slúchadlami.  Dodávajú sa s 3 veľkosťami nástavcov do uší, ktoré sa prispôsobia vášmu uchu.

 • Hands-free telefonické hovory a prístup k hlasovému asistentovi - Zdvihnite a ukončujte hovory alebo hovorte s hlasovým asistentom s použitím prsta.

Technické vlastnosti

 • Veľkosť meniča: 5,8 mm dynamický menič

 • Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz

 • Citlivosť: 96 dB

 • Bluetooth verzia: 5.0

 • Typ batérie slúchadiel: Lítium-iónová batéria (85 mA/3,7 V)

 • Typ batérie nabíjacieho puzdra: Lítium-iónová batéria (850 mAh/3,7 V DC)

 • Obsah balenia: Slúchadlá JBL TUNE 115TWS, 3 veľkosti nástavcov do uší (S, M, L), USB nabíjací kábel typu C, Nabíjacie puzdro

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JBL Tune 115TWS biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené