JBL Tune 510BT čierne

Cena:
49,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Pohodlné bezdrôtové slúchadlá na uši JBL Tune 510BT v čiernom prevedení prinesú do vašich uší jedinečný zvuk JBL Pure Bass, ktorý si s určitosťou budete užívať po celý deň. Sú vybavené skladacou konštrukciou, 32 mm dynamickými meničmi, ľahkými materiálmi či mäkkými náušníkmi s čalúneným hlavovým pásom, ktoré zaobstarajú komfort po celý deň. Disponujú viacbodovým pripojením, podporou hlasového asistenta, technológiou Bluetooth 5.0 (väčší dosah, rýchlejší prenos), integrovaným mikrofónom pre jednoduché handsfree vybavovanie telefonátov a prehľadnými ovládacími tlačidlami. Pýšia sa vstavanou batériou s rýchlym nabíjaním, ktorá sa naplno nabije v priebehu 2 hodín a zaistí až 40 hodín prehrávania.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá na uši Panasonic RB-HF520BE-K v čiernom farebnom prevedení ocenia všetci tí, ktorí chcú mať svoju hudbu neustále pri sebe, a to bez prítomnosti otravných káblov. Pýšia sa technológiou Extra Bass System (XBS), ktorá kombinuje funkciu Acoustic Bass Control a akustický obvod ladenia, pre výnimočne bohaté a hutné basy. Disponujú vysokokapacitnou integrovanou batériou, s ktorou si užijete veľmi dlhú dobu prehrávania vašich playlistov – až 50 hodín. Komfort zabezpečia náušníky usadené okolo celého ucha, ktoré sa prispôsobia tvaru vašich uší, a zvuk bude do vašich uší prúdiť z páru 40 mm meničov, na ktorých sa nachádza pohodlné ovládanie a mikrofón pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov.

Základné parametre

  • Značka: Panasonic
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelé basy po celý deň

Tieto slúchadlá vám umožnia streamovať výkonný zvuk JBL Pure Bass bez otravných káblov. Ľahko sa používajú, poskytujú až 40 hodín počúvania a ďalšie 2 hodiny navyše pri iba 5 minútovom nabíjaní pomocou kábla typu USB-C. Pokiaľ vám zazvoní telefón počas sledovania videa na inom zariadení, slúchadlá sa plynule prepnú na váš mobilný telefón. Vďaka podpore Bluetooth 5.0 poskytujú väčšie pohodlie a umožnia vám pripojiť sa k Siri alebo Google bez použitia vášho smartfónu. Navyše sú skladacie, aby ste ich mohli ľahko a pohodlne prenášať. 

Špičkové vlastnosti

  • Zvuk JBL Pure Bass – Slúchadlá sa vyznačujú povestným zvukom JBL Pure Bass, aký môžete nájsť na slávnych podujatiach po celom svete. 

  • Bluetooth streamovanie – Bezdrôtovo streamujte vysoko kvalitný zvuk z vášho smartfónu bez potreby používania chaotických káblov. 

  • 40 hodinová výdrž batérie a rýchle nabíjanie – Pre dlhotrvajúcu zábavu počúvajte bezdrôtovo 40 hodín a pomocou pohodlného kábla USB typu C dobite batériu už za 2 hodiny. Rýchle 5-minútové dobitie vám poskytne ďalšie 2 hodiny hudby. 

  • Viacbodové pripojenie – Umožní vám bez námahy prepínať z jedného Bluetooth zariadenia na druhé. Môžete jednoducho prepnúť z videa na tablete na hovor na mobilnom telefóne, vďaka čomu už nezmeškáte žiadny hovor. 

  • Handsfree hovory a hlasoví asistenti – Jednoducho ovládajte zvuk, spravujte svoje hovory a kontaktujte svojho hlasového asistenta z vašich slúchadiel pomocou prehľadných tlačidiel.

  • Ľahký, pohodlný a sklápací dizajn – Ľahké materiály a mäkké náušníky s čalúneným hlavovým pásom zaistia dlhodobé pohodlné nosenie slúchadiel. Vďaka sklápateľnému dizajnu môžete slúchadlá pohodlne nosiť kdekoľvek a kedykoľvek, keď chcete počúvať hudbu. 

  • Funkcia Ask Siri alebo Hey Google – Funkcia Siri alebo Hey Google je na dosah jedného tlačidla. Aktivujte hlasového asistenta vášho zariadenia stlačením multifunkčného tlačidla. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jbl
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 160 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Ostatné

Kód produktu: JBLT510BTBLKEU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore