JBL Tune 510BT ružové


Bezdrôtové slúchadlá, náhlavné, Farba ružová, Bluetooth, Výdrž batérie: 40 h, Zabudovaný mikrofón, Certifikácia nemá, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Bez jediného kabelu. Viac info

Farba


Cena 49,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Pohodlné bezdrôtové slúchadlá na uši JBL Tune 510BT vo svetlo ružovom prevedení prinesú do vašich uší jedinečný zvuk JBL Pure Bass, ktorý si s určitosťou budete užívať po celý deň. Sú vybavené skladacou konštrukciou, 32 mm dynamickými meničmi, ľahkými materiálmi či mäkkými náušníkmi s čalúneným hlavovým pásom, ktoré zaobstarajú komfort po celý deň. Disponujú viacbodovým pripojením, podporou hlasového asistenta, technológiou Bluetooth 5.0 (väčší dosah, rýchlejší prenos), integrovaným mikrofónom pre jednoduché handsfree vybavovanie telefonátov a prehľadnými ovládacími tlačidlami. Pýšia sa vstavanou batériou s rýchlym nabíjaním, ktorá sa naplno nabije v priebehu 2 hodín a zaistí až 40 hodín prehrávania.

Skvelé basy po celý deň

Tieto slúchadlá vám umožnia streamovať výkonný zvuk JBL Pure Bass bez otravných káblov. Ľahko sa používajú, poskytujú až 40 hodín počúvania a ďalšie 2 hodiny navyše pri iba 5 minútovom nabíjaní pomocou kábla typu USB-C. Pokiaľ vám zazvoní telefón počas sledovania videa na inom zariadení, slúchadlá sa plynule prepnú na váš mobilný telefón. Vďaka podpore Bluetooth 5.0 poskytujú väčšie pohodlie a umožnia vám pripojiť sa k Siri alebo Google bez použitia vášho smartfónu. Navyše sú skladacie, aby ste ich mohli ľahko a pohodlne prenášať. 

Špičkové vlastnosti

  • Zvuk JBL Pure Bass – Slúchadlá sa vyznačujú povestným zvukom JBL Pure Bass, aký môžete nájsť na slávnych podujatiach po celom svete. 

  • Bluetooth streamovanie – Bezdrôtovo streamujte vysoko kvalitný zvuk z vášho smartfónu bez potreby používania chaotických káblov. 

  • 40 hodinová výdrž batérie a rýchle nabíjanie – Pre dlhotrvajúcu zábavu počúvajte bezdrôtovo 40 hodín a pomocou pohodlného kábla USB typu C dobite batériu už za 2 hodiny. Rýchle 5-minútové dobitie vám poskytne ďalšie 2 hodiny hudby. 

  • Viacbodové pripojenie – Umožní vám bez námahy prepínať z jedného Bluetooth zariadenia na druhé. Môžete jednoducho prepnúť z videa na tablete na hovor na mobilnom telefóne, vďaka čomu už nezmeškáte žiadny hovor. 

  • Handsfree hovory a hlasoví asistenti – Jednoducho ovládajte zvuk, spravujte svoje hovory a kontaktujte svojho hlasového asistenta z vašich slúchadiel pomocou prehľadných tlačidiel.

  • Ľahký, pohodlný a sklápací dizajn – Ľahké materiály a mäkké náušníky s čalúneným hlavovým pásom zaistia dlhodobé pohodlné nosenie slúchadiel. Vďaka sklápateľnému dizajnu môžete slúchadlá pohodlne nosiť kdekoľvek a kedykoľvek, keď chcete počúvať hudbu. 

  • Funkcia Ask Siri alebo Hey Google – Funkcia Siri alebo Hey Google je na dosah jedného tlačidla. Aktivujte hlasového asistenta vášho zariadenia stlačením multifunkčného tlačidla. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie JBL Tune 510BT ružové

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Erik

7. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Super pomocník na umývanie zubov


Miroslava

8. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMichal

4. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené