JBL Wireless Microphone čierny


Mikrofón, dynamický mikrofón, On/Off vypínač, Frekvenčný rozsah: 65-15000 Hz. Viac info


Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,00 € Zobraziť nápoveď


4,2 / 5

94.3% Kvalita
Výborná

91.4% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Kompaktná dvojica bezdrôtových mikrofónov JBL Wireless Microphone v čiernom prevedení s odolnou konštrukciou a kvalitným spracovaním je určená na snímanie zvuku sólových a sprievodných predstavení a na zachytenie hlasového a rečového výkonu. Mikrofóny poskytnú zvuk JBL Original Pro Sound s krištáľovo jasnou čistotou hlasu bez skreslenia či oneskorenia. Stačí pripojiť bezdrôtový dvojkanálový prijímač (vstup 6,3 mm) k reproduktoru, zapnúť mikrofón a začať si užívať pozornosť okolia. Prístroj sa pýši kardioidným typom mikrofónu, takže sa príjem zvuku sústredí iba na prednú časť, čím sa úspešne eliminuje okolitý nežiaduci šum či hluk.

Spievajte so zvukom JBL Original Pro Sound

Bezdrôtové mikrofóny JBL poskytujú zvuk JBL Original Pro Sound s krištáľovo jasnou čistotou hlasu. Aj pri vysokých tónoch bude váš hlas znieť skvelo, a to bez skreslenia a oneskorenia. Stačí pripojiť bezdrôtový dvojkanálový prijímač k reproduktoru, zapnúť mikrofóny a ste pripravení zažiariť. Majú ľahko vymeniteľné AA batérie, takže ich môžete používať celú noc. Oba mikrofóny sa v reproduktore dokonale prelínajú. 

Unikátne vlastnosti

 • Vysoká kvalita vokálov a zvuk JBL Original Pro Sound – Krištáľovo jasná čistota zvuku z bezdrôtových mikrofónov JBL. Nedochádza k rušeniu, oneskoreniu alebo skresleniu. Váš hlas bude znieť jasne s podporou neuveriteľného zvuku JBL Original Pro Sound.

 • Nabíjateľný UHF dvojkanálový bezdrôtový prijímač – Pripojte dva bezdrôtové mikrofóny k sebe a budete počuť, ako sa obidva hlasy dokonale prelínajú cez reproduktor. 

 • Plug and play – Bezdrôtové mikrofóny JBL majú super jednoduché nastavenie. Stačí zapnúť prijímač a bezdrôtový mikrofón a môžete okamžite začať spievať.

 • Mikrofóny dodávané s vymeniteľnými batériami AA – Mikrofóny sa dodávajú s ľahko vymeniteľnými batériami AA, takže ich môžete používať aj celú noc. 

 • Najlepší výkon s reproduktormi JBL PartyBox – Bezdrôtové mikrofóny JBL môžete použiť s akýmkoľvek reproduktorom s mikrofónovým vstupom, ale pre čo najlepší zážitok použite mikrofón ako doplnok k niektorému z reproduktorov JBL PartyBox.

Technické parametre

 • Vzdialenosť medzi vysielačom a prijímačom: 10 m

 • Polárny vzor: kardioidný

 • Frekvenčný rozsah: 65 Hz – 15 kHz

 • Vstup prijímača: 6,3 mm

 • Výdrž batérie prijímača: 6 hodín

 • Batérie mikrofónu: 4× AA alkalická (dodávané v balení)

 • Obsah balenia: 2× bezdrôtový mikrofón, 1× bezdrôtový prijímač, USB kábel typu C, sprievodca rýchlym štartom, záručné podmienky

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 65-15000 Hz
Typ mikrofónu dynamický

Hodnotenie

4,2 / 5

9 recenzií JBL Wireless Microphone čierny

94.3% Kvalita
Výborná

91.4% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ivona

20. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaDusan

17. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéRodičovské združenie pri MŠ

2. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáŠtefan

5. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • cena
 • len plastove prevedenie

Za tu cenu je to dobrý produkt.