Popis produktu

Kompaktné prevedenie a skvelý zvuk

Bezdrôtové slúchadlá JLab JBuds Pro ponúkajú slobodu pri športe a aktívnom životnom štýle. Vďaka kompaktnej veľkosti ich môžete so sebou vziať kamkoľvek. Ponúkajú rôzne možnosti nastavenia pre čo najpohodlnejšie nosenie. Pomocou gélových nadstavcov v troch veľkostiach a technológii Cush Fin si slúchadlá prispôsobíte podľa aktuálnych potrieb. Dokonalý zážitok zo zvuku si vychutnáte vďaka vysoko výkonným titánovým ovládačom. Slúchadlá ponúkajú 3 možnosti počúvania, a to Signature, Balanced a Bass Boost.

Výdrž viac ako 10 hodín a Bluetooth 5.0

Slúchadlá poskytujú dlhú dobu používania. Na jedno nabitie vydržia aj viac ako 10 hodín počúvania hudby. Ak sa ponáhľate, môžete 10minútovým nabíjaním získať 1 hodinu prehrávania. Nabíjanie je prostredníctvom micro USB káblu. Disponujú technológiou Bluetooth 5.0 s dosahom 10 m.

Jednoduché ovládanie a zabudovaný mikrofón

Ovládanie je riešené veľmi prakticky. Spojovací kábel slúchadiel disponuje ovládacím panelom, pomocou ktorého môžete ovládať prehrávanie hudby z vášho smartfónu, nastavovať hlasitosť a príjať alebo odmietnuť prichádzajúce hovory. Po spárovaní vášho telefónu so slúchadlami prostredníctvom technológie Bluetooth môžete vybavovať vaše handsfree hovory kdekoľvek.

Všetko pre váš komfort

Balenie slúchadiel ponúka sadu 3 gélový nadstacov rôznych veľkostí a 2 páry nadstavcov Dush Fin, pomocou ktorých zabezpečíte dobré uchytenie slúchadiel v uchu. Nemusíte sa tak obávať, že vám bude slúchadlo padať pri vykonávaní športovej aktivity. Súčasťou balenia je aj nabíjací micro USB kábel a spona na tričko/košeľu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jlab
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 11,3 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: micro USB

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Ostatné

Kód produktu: IEUEBPRORWHTGRY123

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore