JLab Talk Go čierny


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Impedancia: 32 ohm, Typ mikrofónu: kondenzátorový, Citlivosť: 118 mV/dBV Viac info


Cena 71,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,44 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Kompaktný USB mikrofón JLab Talk Go v čiernej farbe ponúka rozlíšenie 96kHz/24BIT či dva smerové vzory pre profesionálny záznam rozhovorov, podcastov alebo hlasových prenosov.

USB mikrofón JLab Talk Go

Kompaktný, ľahký a prenosný mikrofón s výkonom v štúdiovej kvalite. Vďaka rozlíšeniu 96kHz/24BIT je skvelý pre rozhovory, podcasty, hry či hlasové prenosy pomocou dvoch smerových vzorov – kardioidného a všesmerového. 

  • Profesionálny záznam – Mikrofón je vybavený štúdiovým rozlíšením 96kHz/24BIT, aby bol záznam čistý, detailný a ponúkal tak skvelý dynamický zvukový rozsah pre každodenné použitie. Vďaka kompaktnému prevedeniu a ľahkej konštrukcii ho môžete vziať kamkoľvek.

  • 2 režimy smerového vzoru – Zariadenie ponúka dva režimy smerových vzorov: kardioidný a všesmerový. Skvelé pre individuálne alebo pracovné hovory, komentáre, podcasty či nahrávanie hudby. Stačí vybrať režim, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

  • Ovládajte svoj záznam – Vyberte si predvoľbu zvuku pomocou úprav hlasitosti pomocou ovládania hlasitosti. Mikrofón je vybavený tlačidlom Quick-Mute a 3,5 mm Aux vstupom pre počúvanie v reálnom čase s nulovou latenciou.

  • Plug & Play – Mikrofón ponúka USB/USB-C vstupný kábel pre pripojenie k vášmu zariadeniu a bezproblémové ovládanie nahrávania. Použite štandardný 5/8“ vstup pre otočnú montáž čohokoľvek, ako sú statívy fotoaparátu alebo iné stojany. Talk Go neobsahuje ovládače a ponúka funkciu Plug & Play, ktorá vám umožní nahrávať už počas niekoľkých sekúnd. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Impedancia 32 ohm
Typ mikrofónu kondenzátorový
Citlivosť 118 mV/dBV

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JLab Talk Go čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené