Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na kávovary Paušál na Istotu na kávovary

  Nákupom na paušál získate s kávovarom balík služieb. Predĺženú záruku, bezplatný servis, náhradný počas opravy, zľavu na kávu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Nová rada E od spoločnosti Jura ako prvý na celom svete predstavuje P.E.P.© - Pulzný extrakčný proces, ktorý zdokonaľuje proces lúhovania na 100 % a je doposiaľ jediný svojho druhu. Optimalizuje čas extrakcie a zaručuje najlepšiu možnú arómu aj pre nápoje s veľmi malým objemom vody. Umiestnenie tlačidiel na prednej strane a moderný displej zabezpečujú neuveriteľne ľahkú obsluhu stroja. Nový prepínací výtok na mlieko zase zabezpečí maximálnu hygienu. Filter Claris Smart Vám zaručí vysokú kvalitu vody. Inteligentný vodný systém I.W.S.® zisťuje prítomnosť filtra. Možnosť dokúpenia Smart Conectora na prepojenie kávovaru so smartfónom prostredníctvom Bluetooth.

Základné parametre

 • Smart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)
 • Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
 • Počet prednast.nápojov: 5

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Automatické espresso Jura A1

 • energetická trieda lepšia ako A
 • pulzný extračný proces
 • inteligentný aroma systém
 • inteligentné predhrievanie
 • programovateľné automatické vypnutie
 • mód šetrenia energie

Kompaktná elegancia v podobe JURA A1

JURA A1 predstavuje ideálny jednošálkový kávovar pre kávových gurmánov a tých, ktorí si obstarávajú svoj prvý kávovar. Je navrhnutý tak, aby bol svojimi rozmermi čo najmenší, a mohol sa tak pohodlne zmestiť kamkoľvek vďaka svojmu ultra kompaktnému dizajnu. Farba: biela

Mlynček AromaG3

Zomelie zrnká kávy vždy priamo pred prípravou, čo zaistí zachovanie skvelej arómy. Máte možnosť nastavovať mlynček s cieľom voľby správnej hrúbky mletia kávy podľa svojich predstáv. Konzistencia mletej kávy má vplyv na čas prietoku vody kávovým koláčom, čiže na takzvanú dobu lúhovania. Čím je mletá káva jemnejšia, tým intenzívnejšia býva jej chuť. Zdokonalili sa rezné uhly mlecích kužeľov mlynčeka AromaG3. Inžinieri spoločnosti JURA pritom dokázali výrazne zvýšiť jeho výkonnosť. Vo výsledku tak teraz získate dokonalú arómu kávy s neobmedzenou plnosťou odtieňov už za polovičný čas mletia.

Extrakčný proces (P.E.P.®)

Lúhovacia jednotka predstavuje ústrednú časť plne automatického kávovaru. Variabilná lúhovacia jednotka JURA má kapacitu od 6 g až 16 g pomletej kávy. Umožňuje vám to prispôsobiť si pripravovanú kávu svojim vlastným chuťovým záľubám. Pulzný extrakčný proces sa využíva na dosiahnutie maximálnej arómy aj pri veľmi malých kávových špecialitách, ako je espresso alebo ristretto. Voda je pritom cez pomletú kávu pretláčaná v krátkych, ale prudkých intervaloch, čo vedie k optimalizácii času extrakcie.

Kávová špecialita behom chvíľky

Výsledkom minimalizovaného ovládacieho panelu je maximálny pôžitok: jeden dotyk stačí. Je možné si trvale naprogramovať tri rozdielne veľkosti šálok a vybrať si z dvoch stupňov sily kávy. Automatický režim úspory energie s naprogramovatelným časom vypnutia a patentovaným tlačidlom nulovej energie zaistí vysokú energetickú účinnosť.

Ďalšie parametre + údržba

Tlak jeho čerpadla je 15 barov a príkon 1450 W. Zásobník na vodu ponúka 1,1 litrovú kapacitu a kapacita zásobníka na kávové zrná je 125 gramovFiltračný systém Claris Blue zaručí perfektnú kvalitu vody, pre čo najlepšiu chuť. Chráni tiež kávovar pred vodným kameňom a odstráni látky, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť chuť a vôňu  vody (napríklad ťažké kovy alebo chlór).

Šetrný k životnému prostrediu

Jura myslí ekologicky. Určite oceníte mód šetrenia energie E.S.M., ktorý šetrí energiu a životné prostredie. Využijete aj programovateľné automatické vypnutie, čím vám bude kávovar k dispozícii iba vtedy, keď ho naozaj potrebujete. Tlačidlo vypnutia odpojí kávovar úplne od zdroja energie, čím zamedzíte prípadnému "Stand-by" pohotovostnému režimu. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Cappuccino 1 tlačidlom: Nie
Počet prednast.nápojov: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jura
iSmart: Nie
Objem vodného zásobníka: 1100 ml
Maximálny prevádzkový tlak: 15 bar
Spôsob prípravy peny: nemá
Objem nádoby na kávové zrná: 125 g
Počet stupňov jemn.mletia: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 23,9 cm
Výška: 32,3 cm
Hĺbka: 44,5 cm
Hmotnosť: 9,2 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: káva, test vody

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Odvápňovací systém: Áno
Automatické vypnutie: Áno
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplotných nastavení: 1

Energetické údaje

Príkon: 1450 W

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Nastaviteľné množstvo vody: Áno
Nastaviteľné množstvo kávy: Áno
Prednastavené programy: Áno
Mletá káva: Áno
Cappuccino 1 tlačidlom: Nie
Počet prednast.nápojov: 3

Ostatné

Kód produktu: 15171

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore