Jura Cool Control White (1l)

Cena:
169,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Chladič mlieka Jura Cool Control s objemom 1 l zabezpečí nielen skvelú chuť výsledného nápoja, ale zároveň i veľmi štýlovo vyzerá. Chadič mlieka ochladí a následne udržuje mlieko pri ideálnej teplote 4 °C, pričom plnenie mlieka je možné priamo za chodu. Elegantný dizajn, robustné materiály, akostné hliníkové detaily a skvelá ergonómia predurčujú chladič mlieka Cool Control k tomu, aby sa stal vkusným doplnkom akéhokoľvek automatického kávovaru JURA.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Chladič mlieka Jura Cool Control 1 l, biela

  • Objem zásobníka: 1 L
  • Príkon: 25W
  • Bezdrôtové funkcie
  • Plášť z akostného hliníka

Elegantný dizajn

Chladič mlieka Cool Control s objemom 1L v bielej farbe je vyrobený z prémiových materiálov. Má plášť z akostného hliníka a veľmi elegantne stvárnené vetracie otvory. Svojimi čistými, minimalistickými líniami sa Cool Control 1,0 l hodí ako doplnok ku všetkým kávovarom z dielne firmy JURA. Jeho dizajn rešpektuje klasický vzhľad produktov značky JURA a samotný výrobok sa vyznačuje jednoduchou manipuláciou aj hygienou.

Jemná mliečna pena

Chladič mlieka Cool Control umožňuje pripraviť čerstvú mliečnu penu s jemnou textúrou. Budete si tak môcť pochutiť na vašich obľúbených nápojoch. Predpokladom úspechu je schopnosť udržiavať mlieko na optimálnej teplote 4 °C. Chladič navyše zabraňuje tomu, aby počas prípravy nápoja mlieko striekalo kade-tade. Priebežná bezdrôtová komunikácia* medzi chladičom mlieka Cool Control a automatickým kávovarom je spolu s novo integrovaným ukazovateľom stavu hladiny zárukou toho, že používateľ bude vždy včas upozornený na to, že do chladiča treba doliať mlieko.

Jednoducho a pohodlne

Chladič mlieka Cool Control ponúka možnosť rýchlo a jednoducho naliať mlieko bez nutnosti vyberať nádobku na mlieko, digitálny displej a zatlačovací hliníkový kryt, ktorý je optimálne prispôsobený na zakrytie nádobky, sú zárukou bezproblémovej manipulácie a maximálneho pohodlia.

Jednoduchá udržba

Dokonalé osadenie konektorov zaručuje optimálnu hygienu mlieka na jeho púti z chladiča mlieka Cool Control do šálky. I čistenie je veľmi jednoduché. Od nádobky z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele až po nasávaciu trubku je možné všetky komponenty prichádzajúce do styku s mliekom umývať v umývačke riadu:

  • nádobka z nehrdzavejúcej ocele 
  • silikónový krúžok
  • kryt
  • kovová trubka
  • adaptér

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Materiál: Hliník
Príkon: 25 W
Objem: 1000 ml

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jura
Objem: 1000 ml

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 14,4 cm
Hmotnosť: 2500 g
Výška: 22,5 cm
Hĺbka: 21,7 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Nasávacia trubka

Materiál

Materiál: Hliník

Energetické údaje

Príkon: 25 W

Ostatné

Kód produktu: 24071

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore