Jura E6 Piano Black


Objem vodného zásobníka: 1900 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 280 g, Smart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené), Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet užívateľských profilov: 1, Počet prednast.nápojov: 11 Viac info


Cena 899,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 18,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Rada kávovarov E od spoločnosti Jura predstavuje P.E.P.© - Pulzný extrakčný proces, ktorý zdokonaľuje proces lúhovania na 100 % a je doposiaľ jediný svojho druhu. Optimalizuje čas extrakcie a zaručuje najlepšiu možnú arómu aj pre nápoje s veľmi malým objemom vody. Umiestnenie tlačidiel na prednej strane a moderný displej zabezpečujú neuveriteľne ľahkú obsluhu stroja. Nový prepínací výtok na mlieko zase zabezpečí maximálnu hygienu. Filter Claris Smart Vám zaručí vysokú kvalitu vody. Inteligentný vodný systém I.W.S.® zisťuje prítomnosť filtra. Možnosť dokúpenia Smart Conectora na prepojenie kávovaru so smartfónom prostredníctvom Bluetooth.

PEP © pre espresso vo výnimočnej kvalite baristu

Tajomstvo výnimočnej kávy spočíva v jej príprave. JURA má 100% dokonalý proces prípravy kávy, na profesionálnej úrovni baristu. Pulzný Extrakčný Proces (PEP ©), ktorý vypracovala JURA, optimalizuje čas extrakcie. Ak chcete malé espresso, PEP prevedie teplú vodu cez mletú kávu v krátkych časových intervaloch. Tento proces umožňuje to, aby sa chuť kávy plne rozvinula. V ôsmich rôznych úrovniach intenzity si môžu milovníci kávy prispôsobiť kávu presne tak, ako sa im páči.

Inteligentný vodný systém pre automatickú detekciu filtra

CLARIS filter zaručí perfektnú kvalitu vody, pre čo najlepšiu chuť. Chráni tiež Kávovar pred vodným kameňom a odstráni látky, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť chuť a vôňu (napríklad ťažké kovy alebo chlór) vody. Pre maximálne využitie filtra JURA vyvinula inteligentný systém vody (IWS®). Filtračné kazety a kávovar sú bezdrôtovo prepojené s technológiou RFID. Filter je automaticky detekovaný. Použitie filtra nebolo nikdy jednoduchšie a spoľahlivejšie.

JURA nastavuje nové štandardy v jednoduchej obsluhe

Kávovar Jura E6 je ideálny pre tých, ktorí chcú mať rýchlo pripravené svoje obľúbené presso, bez zbytočných zdržovaní. Rýchle voľby pre espresso, kávu, cappuccino a mliečnu penu sú umiestnené na prednej strane, pre maximálne pohodlie. E6 môže  pripraviť dve espressá naraz. Vďaka modernému TFT farebnému displeju je ovládanie stroja intuitívne. Ku kávovaru je možné dokúpiť nádobu na mlieko pre výrobu mliečnej peny (nie je v balení).

Kávovar je vybavený oproti pôvodným 7 nápojom, až 11 kávovými špecialitami. Doplnený je o 4 kávové špeciality, a to: America, Lungo Barista, Espresso Doppio a Macchiato

Maximálna hygiena

Údržba moderného automatického kávovaru je rovnako jednoduchá ako príprava kávy. Integrované preplachovanie a čistiaci program môžu byť spustené po stlačení tlačidla, aby stroj ostal dokonale hygienicky čistý.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1900 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 280 g
Smart (ovládanie mobilom) Smart ready (predpripravené)
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 1
Počet prednast.nápojov 11

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jura E6 Piano Black

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené