Jura E8 (EB) Moonlight Silver

Zobraziť


Objem vodného zásobníka: 1900 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 280 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené), Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet užívateľských profilov: 1, Počet prednast.nápojov: 17 Viac info


Cena 1 049,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 20,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart automatický kávovar Jura E8 (EB) Moonlight Silver vás poteší jednoduchou obsluhou, veľkou ponuku špecialít, ktoré vám dokáže pripraviť a príjemným dizajnom. Po stlačení jedného tlačidla si môžete pripraviť 17 nápojov typu Latte macchiato, Flat white alebo Cappuccino. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje čas extrakcie a garantuje maximum arómy aj pri špecialitách s minimom vody. Kávovar ponúka intuitívne ovládanie pomocou veľkého, prehľadného TFT displeja alebo prostredníctvom smartfónu.

Smart automatické espresso Jura E8 (EB) Moonlight Silver  

  • Farebná obrazovka a smart režim 
  • Optimalizovaný fluid systém, plus barista funkcia 
  • Čistenie mliečnych ciest jedným dotykom 
  • Dýza G2 na prípravu jemnej mliečnej peny
  • P.E.P.® - vylepšenie chuti kávy vďaka zdokonalenému systému lúhovania
  • I.W.S.® - rozpoznáva prítomnosť filtra a sám sa správne nastaví
  • Profesionálny Aroma Mlynček
  • 17 druhov nápojov od maličkého ristretta po latte macchiato, espresso macchiato, alebo moderné flat white

Pre dokonalý pôžitok z kávy

Profesionálny Aroma Mlynček zaručuje až o 12,2 %* viac arómy a konštantne vysokú kvalitu mletia, vďaka čomu sa môžete po celú dobu životnosti mlynčeka neustále tešiť z dokonalého rozvinutia chutí a vôní. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) zaručuje maximálnu silu kávy pre špeciality s minimom vody, inteligentné predhrievanie zas garantuje ideálnu teplotu hneď od prvej šálky.
 

Filter CLARIS Smart zabezpečuje optimálnu kvalitu vody, ktorá je vždy prísľubom dobrej chuti nápoja. Používanie filtra ešte nikdy nebolo jednoduchšie, pretože inteligentný vodný systém (I.W.S.®) automaticky zaregistruje používanie filtra.

Individuálne nastavenie pre komfortné ovládanie

Farebný 2.8" displej, šesť tlačidiel a koncept obsluhy s využitím umelej inteligencie sú tým najlepším predpokladom pre ozaj jednoduché ovládanie. Inteligentný algoritmus identifikuje individuálne preferencie a prispôsobí štartovaciu obrazovku tak, aby sa na nej zobrazovali vždy dve až štyri špeciality, ktoré používateľ najviac obľubuje. Nastavenia nápojov a ich pozície na obrazovke možno upravovať v súlade s osobnými preferenciami. Navyše môžete zobraziť alebo naopak ukryť názvy nápojov. Všetky relevantné informácie týkajúce sa kávovaru a tiež aktuálne údržbové pokyny sa zrozumiteľne zobrazujú na displeji v kokpite.

Automatické čistenie

Sofistikovaný proces čistenia mliečneho systému prebehne automaticky po stlačení príslušného tlačidla a trvá ozaj krátko. Aj výlevka sa vyznačuje mimoriadne ergonomickými vlastnosťami. Jej dizajn zabraňuje rozliatiu vody a dá sa pohodlne vyberať i jednou rukou.

Kvalita, funkčnosť a dlhá životnosť

Kávovary JURA sú známe svojim čistým a expresívnym dizajnom. Akostné materiály a precízne remeselné spracovanie podčiarkujú prémiovú kvalitu verzie E8. Už jej samotný vzhľad poukazuje na kvalitu, funkčnosť a dlhú životnosť. Mnohé detaily ako ryhovaná nádržka na vodu či akostný rošt na šálky s pochrómovaným povrchom dokonalo pasujú k čistému a harmonickému vzhľadu kávovaru E8.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1900 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 280 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Smart ready (predpripravené)
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 1
Počet prednast.nápojov 17

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Jura E8 (EB) Moonlight Silver

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Daša

15. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Všetko

Bohatá pena na káve.