Jura Ena 8 Massive Aluminium strieborná


Automatické espresso, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Smart ovládanie mobilom: Áno, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Mletá káva: Áno, Spôsob prípravy peny: automatická, Objem vodného zásobníka: 1100 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 125 g, Odvápňovací systém: Áno, Vstavaný displej: Áno, Samočistenie: Áno, Počet prednastavených nápojov: 12", Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Automatické vypnutie: Áno, Výška: 32,3 cm, Šírka: 27,1 cm, Hĺbka: 44,5 cm, Hmotnosť: 10,9 kg. Viac info


Cena 1 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 31,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 159,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jura ENA 8 Massive Aluminium predstavuje ideálny Smart kávovar pre všetkých milovníkov kávy. Je navrhnutý tak, aby bol svojimi rozmermi čo najmenší, a mohol sa tak pohodlne zmestiť kamkoľvek vďaka svojmu ultra kompaktnému dizajnu. Jura ENA 8 sa môže pochváliť príkonom 1450 W a 15 barovým tlakom čerpadla. Ponúka jednoduchú a intuitívnu obsluhu prostredníctvom TFT displeja. Pre maximálne pohodlie môžete svoj kávovar ovládať prostredníctvom vášho smartfónu či tabletu. Až 12 rôznych špecialít si môžete pripraviť stlačením tlačidla. Kvalitný mlynček AromaG3 umožňuje nastavenie hrúbky mletia podľa vašich preferencií. Dýza na prípravu lahodnej mliečnej peny a výškovo nastaviteľná výpusť umožňujú prípravu veľkých mliečnych špecialít typu Latte Macchiatto vo vysokom pohári ako vo vašej obľúbenej kaviarničke.

 

Jura ENA 8 Massive Aluminium

 • Kompaktné rozmery
 • 12 špecialít stlačením tlačidla
 • Jednoduché ovládanie prostredníctvom TFT displeja a ovládacích polí
 • Smart ovládanie smartfónom alebo tabletom
 • Krásna zaoblená konštrukcia s oblou nádržkou na vodu
 • Výškovo nastaviteľná výpusť (55 - 138 mm)
 • Plášť zo solídneho hliníka s hrúbkou 3 mm
 • Tlak: 15 bar
 • Príkon: 1450 W

Jura plná superlatívov

Nový jednošálkový kávovar Jura Ena 8 je plný superlatívov: malý, jednoduchý, podmanivý – jednoducho nevyhnutný pre všetkých milovníkov kávy a pôžitkárov. ENA 8 robí dojem, vie totiž pripraviť kávové špeciality z čerstvo namletej kávy. A vďaka širokej ponuke nápojov, ktoré dokáže pripraviť po stlačení jedného tlačidla, určite upúta i vaše chuťové bunky. Prvá VC kompaktná vylúhovacia jednotka zabezpečí, že káva do šálky vtečie vždy za ideálnych podmienok. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje arómu nápojov s malým množstvom vody, ako sú ristretto či espresso. Technológia jemnej peny vytvára vzdušnú mliečnu penu ľahučkú ako pierko pre cappuccino či iné špeciality.

Malá

Stále ste túžili pripravovať si kávu od skutočného kávového špecialistu od značky Jura, ale pre nedostatok miesta ste si ju nemohli dovoliť? Kompaktný model Jura ENA 8 je pre vás ideálnou voľbou. Dokáže vám pripraviť kávové špeciality s rovnakou noblesou ako jej väčší predchodcovia a pritom je taká malá. So šírkou iba 27,1 cm, výškou 32,3 cm a hĺbkou 44,5 cm sa Jura Ena bez problémov zmestí všade. 

Podmanivá

Najpôsobivejším prvkom dizajnu je zaoblená nádržka na vodu. Povrchová úprava a valcovitý tvar sú inšpirované vzhľadom krásnych krištáľových karáf. S Jurou ENA 8 získate pôžitok pre oči aj šikovného baristu v 1. 

Jednoduchá

Komfortné a intuitívne ovládanie zabezpečuje predný 2,8" TFT displej a jasne definované obslužné panely. Obsluha kávovaru vám pôjde vždy od ruky. Pre maximálne pohodlie môžete kávovar ovládať aj prostredníctvom vášho smarfónu alebo tabletu.

Vždy podľa vašej chuti

Či už máte radšej malú šálku silného espressa alebo kávu s bohatou mliečnou penou, Jura Ena 8 vám pripraví vždy len to najlepšie.

Stlačením jedného tlačidla si môžete pripraviť až 12 špecialít:

 • Ristretto
 • Espresso
 • Cortado
 • Caffè Barista
 • Káva
 • Cappuccino
 • Espresso doppio
 • Espresso macchiato
 • Latte macchiato
 • Flat White
 • Mliečna pena
 • Horúca voda 

Aby káva spĺňala za každých okolností vaše požiadavky, môžete si kávovar nastaviť podľa vlastných preferncií. Okrem množstva vody si môžete nastaviť intenzitu kávy v rozmedzí od 1 do 10, a tiež teplotu horúcej vody v 3 úrovniach. 

Vždy čerstvá

Mlynček AromaG3 zomelie zrnká kávy vždy priamo pred prípravou, čo zaistí zachovanie skvelej arómy. Máte možnosť nastavovať mlynček s cieľom voľby správnej hrúbky mletia kávy podľa svojich predstáv. Konzistencia mletej kávy má vplyv na čas prietoku vody kávovým koláčom, čiže na takzvanú dobu lúhovania. Čím je mletá káva jemnejšia, tým intenzívnejšia býva jej chuť. Zdokonalili sa rezné uhly mlecích kužeľov mlynčeka AromaG3. Inžinieri spoločnosti Jura pritom dokázali výrazne zvýšiť jeho výkonnosť. Vo výsledku tak teraz získate dokonalú arómu kávy s neobmedzenou plnosťou odtieňov už za polovičný čas mletia.

Extrakčný proces (P.E.P.®)

Lúhovacia jednotka predstavuje ústrednú časť plne automatického kávovaru. Variabilná lúhovacia jednotka Jura má kapacitu od 6 g až 10 g pomletej kávy. Umožňuje vám to prispôsobiť si pripravovanú kávu svojej vlastnej chuti. Pulzný extrakčný proces sa využíva na dosiahnutie maximálnej arómy aj pri veľmi malých kávových špecialitách, ako je espresso alebo ristretto. Voda je pritom cez pomletú kávu pretláčaná v krátkych, ale prudkých intervaloch, čo vedie k optimalizácii času extrakcie.

Výkon na jedničku

Jura ENA 8 sa napriek kompaktným rozmerom môže pochváliť skvelým výkonom. Disponuje 15 barovým tlakom čerpadla a príkonom 1450 W. Zásobník na vodu ponúka 1,1 litrovú kapacitu a objem zásobníka na kávové zrná je 125 gramov. Filtračný systém Claris Smart zaručí perfektnú kvalitu vody, pre čo najlepšiu chuť. Chráni tiež kávovar pred vodným kameňom a odstráni látky, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť chuť a vôňu vody (napríklad ťažké kovy alebo chlór).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1100 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 125 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 12

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jura Ena 8 Massive Aluminium strieborná

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené