Jura Ena 8 Sunset červená

Cena:
990,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 19,80 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Jura ENA 8 Sunset Red predstavuje ideálny Smart kávovar pre všetkých milovníkov kávy. Je navrhnutý tak, aby bol svojimi rozmermi čo najmenší, a mohol sa tak pohodlne zmestiť kamkoľvek vďaka svojmu ultra kompaktnému dizajnu. Jura ENA 8 sa môže pochváliť príkonom 1450 W a 15 barovým tlakom čerpadla. Ponúka jednoduchú a intuitívnu obsluhu prostredníctvom TFT displeja. Pre maximálne pohodlie si ku kávovaru Jura ENA 8 môžete zakúpiť vysielač Smart Connect, vďaka ktorému ho môžete ovládať aj prostredníctvom vášho smarfónu alebo tabletu. Až 10 rôznych špecialít si môžete pripraviť stlačením tlačidla. Kvalitný mlynček AromaG3 umožňuje nastavenie hrúbky mletia podľa vašich preferencií. Dýza na prípravu lahodnej mliečnej peny a výškovo nastaviteľná výpusť umožňujú prípravu veľkých mliečnych špecialít typu Latte Macchiatto vo vysokom pohári ako vo vašej obľúbenej kaviarničke.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Automatické espresso Jura S8 Moonlight Silver dokonalo zapadá do dnešnej modernej doby - kávovar môžete ovládať cez svoj smartfón, vďaka Smart Conectoru, ktorý je súčasťou kávovaru. Na výber máte 15 druhov nápojov, ktorých príprava spočíva v jedinom dotyku. Na prehľadnom 4,3" dotykovom dotykovom displeji si môžete svoje obľúbené nápoje premenovať, kopírovať, presúvať, duplikovať - všetko čo potrebujete. Grafické animácie vám poslúžia ako sprievodca, ktorý zobrazuje všetky kroky prípravy alebo údržby. Súčasťou espressa je mlynček G3, ktorý sa môže pochváliť svojím veľmi tichým, rýchlym a šetrným mletím. Nová profesionálna dýza na jemnú mliečnu penu vyčarí Latte Macchiato a iné mliečne nápoje v tej najlepšej kvalite. Jasné, symetrické tvary a harmonické línie, zameranie na detail, ušľachtilé materiály vytvárajú z automatického espressa JURA S8 Moon nielen dokonalého člena domácnosti, ale aj moderný doplnok každej kuchyne.

Základné parametre

 • Smart (ovládanie mobilom): Áno
 • Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
 • Počet prednast.nápojov: 15

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Jura ENA 8 Sunset Red

 • Kompaktné rozmery
 • 10 špecialít stlačením tlačidla
 • Jednoduché ovládanie prostredníctvom TFT displeja a ovládacích polí
 • Možnosť dokúpiť vysielač Smart Connect pre ovládanie prostreníctvom mobilu alebo tabletu
 • Krásna zaoblená konštrukcia s oblou nádržkou na vodu
 • Výškovo nastaviteľná výpusť (55 - 138 mm)
 • Plášť zo solídneho hliníka s hrúbkou 3 mm
 • Tlak: 15 bar
 • Príkon: 1450 W

Jura plná superlatívov

Nový jednošálkový kávovar Jura ENA 8 je plný superlatívov: malý, jednoduchý, podmanivý – jednoducho nevyhnutný pre všetkých milovníkov kávy a pôžitkárov. ENA 8 robí dojem, vie totiž pripraviť kávové špeciality z čerstvo namletej kávy. A vďaka širokej ponuke nápojov, ktoré dokáže pripraviť po stlačení jedného tlačidla, určite upúta i vaše chuťové bunky. Prvá VC kompaktná vylúhovacia jednotka zabezpečí, že káva do šálky vtečie vždy za ideálnych podmienok. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje arómu nápojov s malým množstvom vody, ako sú ristretto či espresso. Technológia jemnej peny vytvára vzdušnú mliečnu penu ľahučkú ako pierko pre cappuccino či iné špeciality.

Malá

Stále ste túžili pripravovať si kávu od skutočného kávového špecialistu od značky Jura, ale pre nedostatok miesta ste si ju nemohli dovoliť? Kompaktný model Jura ENA 8 je pre vás ideálnou voľbou. Dokáže vám pripraviť kávové špeciality s rovnakou noblesou ako jej väčší predchodcovia a pritom je taká malá. So šírkou iba 27,1 cm, výškou 32,3 cm a hĺbkou 44,5 cm sa Jura ENA bez problémov zmestí všade. 

Podmanivá

Najpôsobivejším prvkom dizajnu je zaoblená nádržka na vodu. Povrchová úprava a valcovitý tvar sú inšpirované vzhľadom krásnych krištáľových karáf. S Jurou ENA 8 získate pôžitok pre oči aj šikovného baristu v 1. 

Jednoduchá

Komfortné a intuitívne ovládanie zabezpečuje predný 2,8" TFT displej a jasne definované obslužné panely. Obsluha kávovaru vám pôjde vždy od ruky. Pre maximálne pohodlie si ku kávovaru Jura ENA 8 môžete zakúpiť vysielač Smart Connect, vďaka ktorému ho môžete ovládať aj prostredníctvom vášho smarfónu alebo tabletu.

Vždy podľa vašej chuti

Či už máte radšej malú šálku silného espressa alebo kávu s bohatou mliečnou penou, Jura ENA 8 vám pripraví vždy len to najlepšie.

Stlačením jedného tlačidla si môžete pripraviť až 10 rôznych špecialít:

 • Ristretto
 • Espresso
 • Káva
 • Cappuccino
 • Espresso doppio
 • Espresso macchiato
 • Latte macchiato
 • Flat White
 • Mliečna pena
 • Horúca voda 

Aby káva spĺňala za každých okolností vaše požiadavky, môžete si kávovar nastaviť podľa vlastných preferncií. Okrem množstva vody si môžete nastaviť intenzitu kávy v rozmedzí od 1 do 10, a tiež teplotu horúcej vody v 3 úrovniach. 

Vždy čerstvá

Mlynček AromaG3 zomelie zrnká kávy vždy priamo pred prípravou, čo zaistí zachovanie skvelej arómy. Máte možnosť nastavovať mlynček s cieľom voľby správnej hrúbky mletia kávy podľa svojich predstáv. Konzistencia mletej kávy má vplyv na čas prietoku vody kávovým koláčom, čiže na takzvanú dobu lúhovania. Čím je mletá káva jemnejšia, tým intenzívnejšia býva jej chuť. Zdokonalili sa rezné uhly mlecích kužeľov mlynčeka AromaG3. Inžinieri spoločnosti Jura pritom dokázali výrazne zvýšiť jeho výkonnosť. Vo výsledku tak teraz získate dokonalú arómu kávy s neobmedzenou plnosťou odtieňov už za polovičný čas mletia.

Extrakčný proces (P.E.P.®)

Lúhovacia jednotka predstavuje ústrednú časť plne automatického kávovaru. Variabilná lúhovacia jednotka Jura má kapacitu od 6 g až 10 g pomletej kávy. Umožňuje vám to prispôsobiť si pripravovanú kávu svojej vlastnej chuti. Pulzný extrakčný proces sa využíva na dosiahnutie maximálnej arómy aj pri veľmi malých kávových špecialitách, ako je espresso alebo ristretto. Voda je pritom cez pomletú kávu pretláčaná v krátkych, ale prudkých intervaloch, čo vedie k optimalizácii času extrakcie.

Výkon na jedničku

Jura ENA 8 sa napriek kompaktným rozmerom môže pochváliť skvelým výkonom. Disponuje 15 barovým tlakom čerpadla a príkonom 1450 W. Zásobník na vodu ponúka 1,1 litrovú kapacitu a objem zásobníka na kávové zrná je 125 gramov. Filtračný systém Claris Smart zaručí perfektnú kvalitu vody, pre čo najlepšiu chuť. Chráni tiež kávovar pred vodným kameňom a odstráni látky, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť chuť a vôňu vody (napríklad ťažké kovy alebo chlór).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet prednast.nápojov: 10

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jura
iSmart: Áno
Objem vodného zásobníka: 1100 ml
Maximálny prevádzkový tlak: 15 bar
Spôsob prípravy peny: automatická
Objem nádoby na kávové zrná: 125 g
Počet stupňov jemn.mletia: 7

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 27,1 cm
Výška: 32,3 cm
Hĺbka: 44,5 cm
Hmotnosť: 9,4 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: zrnková káva 250g

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Odvápňovací systém: Áno
Automatické vypnutie: Áno
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplotných nastavení: 3

Energetické údaje

Príkon: 1450 W

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth
Samočistiaca: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)
Nastaviteľné množstvo vody: Áno
Nastaviteľné množstvo kávy: Áno
Prednastavené programy: Áno
Mletá káva: Áno
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet užívateľských profilov: 1
Počet prednast.nápojov: 10

Ostatné

Kód produktu: 15255

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore