Jura Impressa XS9OT Classic

 • Doprava zadarmo

Objem vodného zásobníka: 5700 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 260 g, Počet teplotných nastavení: 2, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 10


Cena 2 219,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 44,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Extra výkonný kávovar Jura Impressa XS9OT (One Touch) Classic pripraví všetko od ristretta až po latte stiskom tlačidla. Vďaka ponuke Káva „à la carte“ si môžete vytvoriť ľubovolný kávový nápoj podľa Vašich požadaviek. Navyše si môžete užívateľsky upraviť nielen silu a množstvo kávy, množstvo mlieka. Je určený pre prípravu väčšieho množstva kávy. Vďaka veľkým zásobníkom na vodu a odpadovým zásobníkom. Kávová výpusť je u kávovaru je plynule nastavitelľná od 66 do 146 mm. A vďaka inteligentnej elektronike, ktorá včas upozorní na nutnosť ativácie automatického čistenia, alebo automaticky vykoná preplach.

Jura Impressa XS9OT Classic automatické espresso

 • 10 individuálne naprogramovateľných špecialít 
 • Variabilná vylúhovacia jednotka    5 - 16 g
 • Inteligentný predlúhovací aróma systém (I.P.B.A.S.©)
 • Aktívny monitoring kávových zŕn
 • Energeticky úsporný režim (E.S.M.©)
 • Príkon    1350 watt
 • Vysokovýkonné čerpadlo, 15 barov    
 • Monitorovaný odkvapkávač    
 • Displej stavu údržby    
 • Integrované programy preplachovania, čistenia a odvápňovania
 • Možnosť nastavenia tvrdosti vody
 • Jedna alebo aj dve šálky espressa počas jedného procesu lúhovania
 • Objem nádržky na vodu: 5,7 l
 • Zásobník na kávový odpad (počet porcií)    40
 • Kapacita zásobníka zrnkovej kávy s krytom na ochranu arómy: 260 g

Plne automatický kávovar

Veľmi výkonný a inovovaný kávovar Jura Impressa XS9OT je určený pre prípravu väčšieho množstva kávy. Vďaka veľkým zásobníkom na vodu a odpadovým zásobníkom, možnosti prípravy latte a cappuccina jedným stisnutím tlačidla, možnosti napojenia na vodovodný rad, napojenie na mincovník má veľmi univerzálne použitie.

One Touch Cappuccino 

Nová IMPRESSA XS9 One Touch vie pripraviť Vaše cappuccino alebo latte macchiato jednoduchým stisnutím tlačidla bez nutnosti pohybu hrnčeka. Navyše si môžete užívateľsky upraviť nielen silu a množstvo kávy, množstvo mlieka, ale aj pauzu pred vyliatím kávy do mlieka u latte a tým získať skutočne veľmi dokonalý výsledok.

Maximálny výkon

Hlavnou prednosťou kávovaru Jura IMPRESSA XS9 One Touch je veľký zásobník na vodu a veľké odpadové nádoby. Preto i v miestach s veľkým výdajom kávy denne máte dostatočnú kapacitu. Kávovar je vhodným prístrojom všade tam, kde je požiadavka denne cca 60 káv.

Káva na prianie „à la carte“ 

Pri modele Jura XS9 One Touch nie ste ničím viazaní. Vďaka ponuke Káva „à la carte“ si môžete vytvoriť ľubovolný kávový nápoj podľa Vašich požadaviek vo všetkých  mysliteľných variáciách. S priehľadným ovládaním pomocou otočného ovládača je to veľmi jednoduché.

Extra výškovo nastaviteľná kávová výpusť

Je na Vás, či si chcete vychutnať ristretto, pravé espresso alebo kávu vo veľkom hrnčeku alebo kávový nápoj v skle... Kávová výpusť je u kávovaru Jura XS9 One Touch plynule nastavitelľná od 66 do 146 mm.

Aktivný monitoring stavu zrnkovej kávy

Inteligentná elektronika vo Vašom kávovare Jura IMPRESSA XS9 One Touch postráži nielen potrebu aktivácie automatického čistenia, ale aj taký detail ako množstvo zrnkovej kávy v zásobníku. Vždy tak budete mať istotu, že je dostatok kávy pre akýkoľvek nápoj.

Veľmi jednoduchá starostlivosť

Váš prístroj IMPRESSA XS9 One Touch sa o všetko postará vďaka inteligentnej elektronike, ktorá včas upozorní na nutnosť ativácie automatického čistenia, alebo automaticky vykoná preplach. Vďaka možnosti použitia filtračných patrón Claris už nebudete musieť vykonávať dekalcifikáciu prístroja. Pokiaľ s prístrojom už nebudete pracovať, môže sa automaticky po určitej dobe prepláchnúť a vypnúť. Na Vás je skutočne len to nejdôležitejšie – vychutnať si dokonalé espresso.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 5700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 260 g
Počet teplotných nastavení 2
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 10

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jura Impressa XS9OT Classic

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené