Jura J6


Objem vodného zásobníka: 2100 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 250 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Áno, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 13 Viac info


Cena 1 449,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 28,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inovatívny plnoautomatický kávovar JURA J6 v modernom prevedení pripraví jednoduchým stlačením tlačidla širokú škálu nielen kávových, ale aj kávomliečných špecialít. Všetky nápoje možno samozrejme doladiť podľa vašej požiadavky, na dokonalom farebnom TFT displeji. Kávovar disponuje novým Aróma G3 mlynčekom s dvojnásobnou rýchlosťou mletia kávy. Tlak jeho čerpadla je 15 barov a príkon 1450 W. Zásobník na vodu ponúka 2,1 litrovú kapacitu a kapacita zásobníka na kávové zrná je 250 gramov. Filtračný systém Claris zaručí perfektnú kvalitu vody, pre čo najlepšiu chuť. K dispozícii je aj možnosť nastavenia automatického vypínania kávovaru. Možnosť prepojenia kávovaru so smartfónom prostredníctvom Bluetooth vďaka Smart Conectoru, ktorý je súčasťou kávovaru. Farba: biela

Dokonalý dizajn

Viacnásobne medzinárodne ocenený dizajn línie J - očarí už na prvý pohľad, vďaka jednoduchým líniám a čistému, symetrickému tvaru. V najnovších modeloch tejto úspešnej línie dominuje otočný ovládač, ktorý je podsvietený modrým kryštálovým svetlom, sklenený rošt na šálky a celkový dizajn podčiarkujú chrómové výpuste na kávu. V JURA J6 sa spája 10 rokov skúseností s najmodernejšími technológiami. Výsledkom toho je plnoautomatický kávovar na špeciality, ktorý ponúka najvyšší pôžitok všetkým zmyslom: veľký výber špecialít s opojnou arómou, s intuitívnou obsluhou, dokonalou hygienou TUV, krásnym dizajnom a vysoko kvalitnými, vo Švajčiarsku precízne spracovanými materiálmi.

Intuitívne ovládanie

Vďaka modernému farebnému TFT displeju a otočnému ovládaču (Rotary Switch), je ovládanie prístroja dobre zrozumiteľné.  Tlačidlá pre espresso, kávu, cappuccino a mliečnu penu sú všetky umiestnené na prednej strane prístroja kvôli maximálnemu pohodliu. Predovšetkým oceníte ovládanie OneTouch (všetko jedným stiskom), nastaviteľný výpusť na mliečne špeciality, širšiu ponuku nápojov (13 nápojov) a možnosť použitia i mletej (napríklad bezkofeinovej) kávy.

Kompatibilné s JURA Coffee App

Milovníci moderných technológií ocenia ovládanie stroja pomocou JURA Coffee App priamo svojim smart telefónom/tabletom vďaka Smart Conectoru, ktorý je súčasťou balenia.

Mlynček Aroma G3

Zomelie zrnká kávy vždy priamo pred prípravou, čo zaistí zachovanie skvelej arómy. Máte možnosť nastavovať mlynček s cieľom voľby správnej hrúbky mletia kávy podľa svojich predstáv. Zdokonalili sa rezné uhly mlecích kužeľov mlynčeka AromaG3. Inžinieri spoločnosti JURA pritom dokázali výrazne zvýšiť jeho výkonnosť. Mlynček AromaG3 melie kávu dva krát rýchlejšie a šetrne, aby chránil dokonalú arómu kávy.

Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®)

Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje čas extrakcie pri krátkych kávach ako je ristretto či espresso, čím nám pripraví ohňostroj chutí. Technológia jemnej mliečnej peny umožňuje prípravu trendových špecialít, zjemnených mliekom a mliečnou penou. Gurmáni sa zhodujú a udeľujú kávovaru J6 najvyššie známky za arómu.

Inteligentný vodný systém (I.W.S.®)

Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) vďaka technológii RFID samostatne rozpoznáva použitie filtra. Priestor na uskladnenie príslušenstva umožňuje úsporné uskladnenie hadičky na mlieko a vymeniteľnej mliečnej dýzy. Vďaka tomu ich máte stále po ruke. Certifikovaná hygiena TÜV je zabezpečená vďaka samostatnému výtoku na horúcu vodu, čistiacej nádobke na mliečne cesty a integrovaným čistiacim programom na jeden dotyk.   

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 2100 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 250 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 13

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jura J6

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené